poniedziałek, 16 wrzesień 2019 18:13

Fotorelacja z konferencji Mazury to biznes 2019

Po raz kolejny wzięliśmy udział w konferencji Gospodarczo - Inwestycyjnej ,,Mazury to biznes”. W tym roku wydarzenie miało miejsce w otoczonym jeziorami Mrągowie w dniach 12-13 września. Temat przewodni to „Znosimy bariery dla przedsiębiorczości na Mazurach, w Polsce i w Europie".

Goście dwudniowej konferencji mogli cieszyć się dogodnym miejscem do rozmów i prezentacji, jakim jest hotel Mrągowo Resort & Spa. Swoją obecnością zaszczycili imprezę przedstawiciele biznesu, samorządowcy Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, zarząd województwa, a także instytucje otoczenia biznesu, organizacje pozarządowe, jednostki naukowe i przedstawiciele mediów. 

Russell Bedford pierwszego dnia reprezentowali dr Andrzej Dmowski oraz dr Rafał Nawrot. Drugi z wymienionych prelegentów poruszył temat „Prawno – podatkowe aspekty wybranych obszarów działalności deweloperskiej i inwestycyjnej”, kończąc tym samym panel gospodarczo-polityczny. Po krótkiej przerwie swoją wiedzą z zakresu podatków podzielił się z uczestnikami dr Andrzej Dmowski, którego prelekcja wywołała wśród widowni żywiołową dyskusję. W taki sposób rozpoczął się panel ekspercki, który kontynuowali kolejni goście. 

Pierwszy dzień zakończył się wieczorną, uroczystą galą. Najważniejszym jej punktem było wręczanie statuetek Lidera Biznesu w trzech kategoriach. Goście mogli cieszyć się również nastrojową muzyką. 

Drugi dzień rozpoczął się prezentacją osiągnięć, produktów i usług firm z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Następnie wizytę złożyli dziennikarze oraz blogerzy, którzy opowiedzieli o ty jak ważne jest kreowanie wizerunku firmy. 

Główny cel dwudniowego spotkania to wymiana pomysłów na znoszenie barier dla biznesu oraz plany rozwoju Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Z przyjemnością obserwowało się nawiązywanie relacji pomiędzy przedstawicielami biznesu a władzami administracji. 

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. 

Fot. Michał Zdanowicz

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

O Russell Bedford

broszura rb 2020

Witamy

w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 35 lat światowa sieć firm konsultingowych Russell Bedford International zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Pobierz broszurę Russell Bedford

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Setki tysięcy nowojorczyków bez zasiłku dla bezrobotnych. Przez przestarzałą technologię. https://t.co/EVSUnidwZy
2hreply
RB__Poland Dofinansowanie podmiotów gospodarczych w ramach tzw. tarczy antykryzysowej - Russell Bedford https://t.co/q41E6O6nSm
RB__Poland @Forbes zaprasza na tę akcję, w której uczestniczymy! :) https://t.co/B6MJBuRkLW
RB__Poland Umowy najmu a koronawirus - w praktyce - Russell Bedford https://t.co/hxQZjnDPQy