środa, 10 lipiec 2019 09:00

Grupa HMW mianowana na członka Russell Bedford w Brisbane

Russell Bedford International ogłosił powołanie HMW Group jako członka globalnej sieci profesjonalnych usług w Brisbane w Australii, uzupełniając tym samym zasięg sieci w największych miastach Australii.

Grupa HMW powstała w wyniku połączenia HMW Partners i Wallace Group w 2015 r., obie firmy powstały na początku lat 90-tych. Obecnie jest to grupa usług finansowych, która obejmuje działy operacyjne zajmujące się usługami księgowymi i biznesowymi, podatkami i usługami doradztwa korporacyjnego. Mając pięciu partnerów kapitałowych, czterech dyrektorów niekapitałowych i łącznie 56 pracowników, grupa ma zróżnicowaną bazę klientów w różnych branżach i sektorach, działających i inwestujących w Australii, regionie Azji i Pacyfiku oraz w USA.

Powołanie HMW Group jest fantastycznym dodatkiem do Russell Bedford po znacznym postępie sieci w Australii w ostatnich latach – podsumowuje nominację dyrektor generalny Russell Bedford, Stephen Hamlet. – Grupa jest wyraźnie zmotywowana do rozwoju, co czyni ją idealnym dodatkiem do naszej ambitnej sieci członków.

Partner HMW Group, James Whitelaw, dodaje: jako grupa na wyraźnej drodze do znaczącego wzrostu i rozwoju, w HMW byliśmy chętni do przyłączenia się do międzynarodowej sieci w celu wsparcia naszych planów rozwoju. Jesteśmy przekonani, że nasze nowe członkostwo pomoże nam w rozwoju naszej grupy i we wspieraniu rosnących międzynarodowych potrzeb naszych klientów. 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 54

Przełomowe zmiany w kodeksie karnym czekają na podpis Prezydenta. Rewolucja nadciąga także w zakresie postępowania cywilnego. Prawo, to doskonałe remedium na nudę, uatrakcyjnia leniwy czas urlopowy.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Russell Bedford a ceny transferowe – pomożemy twojej firmie uniknąć kłopotów - Russell Bedford Poland https://t.co/Qdfzxoj272
8hreply
RB__Poland 54. numer #RBMagazine już dostępny Szczególny nacisk położyliśmy na zmiany w prawie karnym, które mają zostać wprow… https://t.co/yBgXMgyq5Q
13hreply
RB__Poland NSA: Kupony rabatowe od Allegro to nie przychód - Russell Bedford Poland https://t.co/JoIGhk04L0
RB__Poland Zabezpiecz się przed ryzykiem finansowania terroryzmu - Russell Bedford Poland https://t.co/9SGhFTiQZm