środa, 10 lipiec 2019 09:00

Grupa HMW mianowana na członka Russell Bedford w Brisbane

Russell Bedford International ogłosił powołanie HMW Group jako członka globalnej sieci profesjonalnych usług w Brisbane w Australii, uzupełniając tym samym zasięg sieci w największych miastach Australii.

Grupa HMW powstała w wyniku połączenia HMW Partners i Wallace Group w 2015 r., obie firmy powstały na początku lat 90-tych. Obecnie jest to grupa usług finansowych, która obejmuje działy operacyjne zajmujące się usługami księgowymi i biznesowymi, podatkami i usługami doradztwa korporacyjnego. Mając pięciu partnerów kapitałowych, czterech dyrektorów niekapitałowych i łącznie 56 pracowników, grupa ma zróżnicowaną bazę klientów w różnych branżach i sektorach, działających i inwestujących w Australii, regionie Azji i Pacyfiku oraz w USA.

Powołanie HMW Group jest fantastycznym dodatkiem do Russell Bedford po znacznym postępie sieci w Australii w ostatnich latach – podsumowuje nominację dyrektor generalny Russell Bedford, Stephen Hamlet. – Grupa jest wyraźnie zmotywowana do rozwoju, co czyni ją idealnym dodatkiem do naszej ambitnej sieci członków.

Partner HMW Group, James Whitelaw, dodaje: jako grupa na wyraźnej drodze do znaczącego wzrostu i rozwoju, w HMW byliśmy chętni do przyłączenia się do międzynarodowej sieci w celu wsparcia naszych planów rozwoju. Jesteśmy przekonani, że nasze nowe członkostwo pomoże nam w rozwoju naszej grupy i we wspieraniu rosnących międzynarodowych potrzeb naszych klientów. 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 55

Tematy na czasie to split payment, raportowanie MDR, nowa matryca stawek VAT. Zmianom przyglądamy się na bieżąco na naszym portalu i w mediach społecznościowych. W magazynie podsumowujemy najważniejsze z nich, a także zwracamy uwagę na takie, które są równie ważne, ale niekoniecznie „medialne”.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Dodatkowe informacje ws. wykazu podatników VAT - Russell Bedford Poland https://t.co/5JGinMFPtd
19hreply
RB__Poland Russell Bedford na konferencji #Mazurytobiznes. Zobacz fotorelację: https://t.co/mHMjo3qHDd https://t.co/uh8ru9j9dt
24hreply
RB__Poland Przeprowadzanie inwestycji na obszarach Natura 2000 - Russell Bedford Poland https://t.co/Y93sRBhiuX
RB__Poland Ceny transferowe. Japońska reforma podatkowa - Russell Bedford Poland https://t.co/G3H1Jeku2n