czwartek, 28 marzec 2019 08:09

Russell Bedford w gronie największych firm doradztwa podatkowego według Dziennika Gazety Prawnej

Miło nam poinformować, iż po raz kolejny kancelaria Russell Bedford jest jednym z laureatów Ogólnopolskiego XIII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych, organizowanego przez "Dziennik Gazetę Prawną", w najbardziej prestiżowej kategorii: "Największe firmy doradztwa podatkowego w 2018 r.".

 W tegorocznej edycji rankingu DGP zajęliśmy 11 miejsce wśród dużych firm świadczących usługi doradztwa podatkowego, zatrudniających 10 i więcej osób z uprawnieniami. W naszym zespole pracuje ponad 71 pracowników merytorycznych, 8 osób posiadających uprawnienia doradcy podatkowego, 9 radców prawnych, 10 adwokatów oraz 2 biegłych rewidentów.

Odnoszone sukcesy to twórcza praca całego zespołu Russell Bedford, któremu dziękujemy za współpracę podejmowaną każdego dnia. To dzięki wspólnym wysiłkom pojawiamy się w każdym ważniejszym rankingu firm podatkowych.

ranking 2018 DGP

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx
23hreply
RB__Poland RB Magazine numer 66 - zapraszamy do pobierania za darmo https://t.co/6vybR1p617 https://t.co/8Pt3AgJ8k7
RB__Poland Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce - Russell Bedford https://t.co/gdO2jpjBLV
RB__Poland Podwyższenie kapitału zakładowego z innych kapitałów spółki jest dochodem z udziału w jej zyskach (PIT) - Russell B… https://t.co/xDu3ObSmI3