poniedziałek, 25 marzec 2019 12:08

Russell Bedford wzmacnia sieć w Ameryce Łacińskiej

 

Przed tegorocznym spotkaniem w Ameryce Łacińskiej dyrektor generalny Russell Bedford International, Stephen Hamlet, odwiedził kilka firm członkowskich w całym regionie.

Wizyty u poszczególnych członków sieci są niezwykle korzystne. To dzięki nim grupa wzmacnia się, ponieważ ludzie na żywo mogą rozmawiać o potrzebach firm i o zmieniającym się otoczeniu biznesowym.

Trasa po firmach członkowskich w Ameryce Łacińskiej rozpoczęła się od wizyty w Russell Bedford Argentina w Buenos Aires – stolicy i największym mieście tego kraju. Zespół wyszedł z bardzo serdecznym przyjęciem. Stephen przedstawił prezentację, w której udostępnił aktualizacje sieci, zachęcając uczestników do jak najlepszego wykorzystania ich obecności w grupie.

Kolejna firma, którą odwiedził CEO, to jeden z ostatnio rekrutowanych członków sieci, Luis Costa Peche i Asociados / LA Corporation Accounting, z siedzibą w Limie, Peru. Zespół zarządzający peruwiańskiej firmy Russell Bedford przyjął Hamleta w swoich biurach, zaprezentował swój zespół i był gospodarzem produktywnego i przyjemnego spotkania, podczas którego Stephen zrozumiał, jak działa peruwiańskie przedstawicielstwo RBI.

Następnie nasz dyrektor poleciał do Quito, aby odwiedzić Russell Bedford Ecuador S.A., jedną z 10 najlepszych firm wśród ekwadorskich firm konsultingowych. Po fantastycznym powitaniu ze strony partnerów zarządzających miał okazję zaprezentować sieć całemu zespołowi i omówić nowe inicjatywy. Stephen napisał na Twitterze: „… Zawsze z przyjemnością prezentujemy naszą dobrze prosperującą globalną sieć i dowiadujemy się więcej o tak solidnych zasobach w Ameryce Łacińskiej”.

Ostatnim przystankiem była Kolumbia, gdzie partnerzy zarządzający z Ameryki Łacińskiej spotykali się w stolicy Bogoty. Russell Bedford Colombia S.A.S przywitał Stephena serdecznie w biurach marki Russell Bedford. Zachęcony ich gościnnością, a także dlatego, że w Russell Bedford lubimy angażować się w różne kultury i cieszyć się wyzwaniami, Stephen przedstawił się w języku hiszpańskim.

Następnego dnia odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyło 18 krajów z regionu. Noc przed sesjami biznesowymi delegaci spotkali się na powitalne drinki i kolację w słynnym Andres Carne de Res. Dzień roboczy rozpoczął się od pierwszego powitania ze strony partnera zarządzającego firmy przyjmującej, Luisa Carlosa Robayo (Russell Bedfod Colombia S.A.S.), oraz wystąpień otwierających Javiera Jiméneza (Russell Bedford Meksyk) i Daniela Ryby (Russell Bedford Argentyna); a następnie Stephen Hamlet przedstawił globalną aktualizację w sieci (ponownie w swoim najlepszym hiszpańskim!). Stephen omówił nowe inicjatywy, rozwój biznesu i strategie marketingowe, a także najnowsze osiągnięcia sieci. Ta pierwsza sesja zakończyła się krótką prezentacją każdej firmy uczestniczącej w spotkaniu.

Po krótkiej przerwie druga sesja skupiła się na strategii i rozwoju firm członkowskich jako regionu. Poszukiwania są efektywniejsze, kiedy szukamy wspólnie, dlatego współpracujemy i dzielimy wspólne cele, a jednym z nadrzędnych jest zbudować silną nazwę Russell Bedford w Ameryce Łacińskiej i, co ważniejsze, ulepszać najlepsze praktyki prowadzenia działalności gospodarczej.

Po regionalnej sesji strategii dalsze prezentacje obejmowały sztuczną inteligencję i najnowsze oprogramowanie dostępne na rynku dla księgowych.

Po obiedzie Javier Jiménez poprowadził dyskusję na temat brandingu, pokazując, jak Russell Bedford Mexico przyjął nową markę, jako przykład dla firm, które promują się za pomocą naszej rozpoznawalnej na całym świecie nazwy i wizerunku. Prowadził również prezentację dotyczącą planów awaryjnych, ciągłości i planów naprawczych, wyjaśniając ich znaczenie. Następnie Ramiro Pinto z Russell Bedford Ekwador, S.A. przeprowadził prezentację na temat oddelegowania, promując inicjatywę dającą pracownikom Russell Bedford możliwość pracy w różnych firmach w ramach sieci.

Ostatnią sesję dnia wygłosili Wendy Garcia z Russell Bedford Gwatemala i Bruno Foggiato z naszej firmy w Urugwaju, MFA Consultores, którzy omówili proces kontroli jakości audytu.

Na zakończenie najbardziej produktywnej imprezę regionalnej, delegaci zjedli kolację w Gaira Café, która dała im możliwość nawiązania kontaktów i wzmocnienia ich relacji. 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 50

50 numer naszego miesięcznika to okazja do podsumowań. Już od ponad czterech lat przygotowujemy informacje o najważniejszych zmianach w prawie, a grono naszych czytelników ciągle się powiększa.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Dematerializacja akcji spółek akcyjnych i komandytowo-akcyjnych ma wzmocnić bezpieczeństwo obrotu - Russell Bedford… https://t.co/37uwY7mRVh
20hreply
RB__Poland Umowa o współdziałanie – narzędzia kompromisu w nowej ordynacji  - Russell Bedford Poland https://t.co/bwoUCop5Bl
RB__Poland W tym tygodniu Sejm zacznie prace nad projektem MPiT dot. przeciwdziałania zatorom płatniczym - Russell Bedford Pol… https://t.co/ujTpaOfm7i
RB__Poland Elektryczne hulajnogi będą mogły wjechać na ulice? - Russell Bedford Poland https://t.co/qpWQi2ReN5