piątek, 08 luty 2019 12:59

Dobre praktyki: niemiecka firma członkowska LFK Limberger Fuchs Koch & Partner łączy siły z nowym partnerem

Obecnie klienci potrzebują firm konsultingowych, które mają silną sieć, najlepiej posiadającą międzynarodowy zasięg. Skuteczne konsultacje coraz częściej wymagają interdyscyplinarnych kompetencji z jednego źródła, dlatego świetnym pomysłem jest łączenie firm dysponującym pokrewnymi usługami, ale specjalizujących się w określonej dziedzinie. Podążając za wymaganiami klientów niemiecki członek Russell Bedford International – LFK Limberger Fuchs Koch & Partner – ogłosił fuzję z Leisle GmbH, firmą doradztwa podatkowego i audytorskiego z siedzibą w Tuttlingen.

Założona przez Pamelę Leisle, doradcę podatkowego, audytora i eksperta ds. międzynarodowego prawa podatkowego, firma Leisle GmbH od wielu lat z dużym powodzeniem doradza głównie przedsiębiorstwom średniej wielkości w Tuttlingen i okolicach.

Mówiąc o połączeniu z firmą członkowską RBI, Pamela Leisle zwraca uwagę na nowe możliwości, jakie daje taki ruch: – Moim głównym dążeniem w pracy doradcy podatkowego i audytora jest zawsze dostarczanie moim klientom najlepszej możliwej porady. Połączenie sił z firmą LFK Limberger Fuchs Koch & Partner pozwoli nam uzupełnić naszą wiedzę i know-how oraz poszerzyć zakres naszych usług. LFK dało mi możliwość zintegrowania mojej firmy z ich marką, kontynuowania współpracy z moimi klientami, którzy są naturalnie blisko mojego serca, oraz pomocy w kształtowaniu przyszłości jako partner i dyrektor zarządzający. Sojusz z większą firmą daje mi możliwość pomocy moim klientom przy jeszcze większej wiedzy i zasobach specjalistycznych. Będę nadal dostępna dla nich jako zaufana osoba kontaktowa, ale w razie potrzeby mogę teraz skorzystać z pomocy specjalistów i zasobów LFK. Lokalizacja biura w Tuttlingen zostanie utrzymana i rozbudowana w nadchodzących latach. Jestem przekonana, że dzięki temu sojuszowi znalazłem dla moich klientów zorientowane na przyszłość i korzystne dla nich rozwiązania.

Dla Thomasa Busshardta, partnera zarządzającego LFK, fuzja jest logiczną ewolucją LFK Limberger Fuchs Koch & Partner. – Skuteczne konsultacje coraz częściej wymagają interdyscyplinarnych kompetencji z jednego źródła – mówi. – Wymagania klientów dotyczące ich konsultantów rosną, w szczególności jeśli chodzi o średnie firmy. Obecnie firmy potrzebują firm konsultingowych, które mają silną sieć, która również powinna mieć zasięg międzynarodowy.W wielu dziedzinach potrzebna jest coraz większa wiedza specjalistyczna i odpowiednie doświadczenie, dotyczące takich zagadnień jak: sukcesja firmy, zakup lub sprzedaż firm oraz usługi doradcze związane z podatkiem od sprzedaży/VAT.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 54

Przełomowe zmiany w kodeksie karnym czekają na podpis Prezydenta. Rewolucja nadciąga także w zakresie postępowania cywilnego. Prawo, to doskonałe remedium na nudę, uatrakcyjnia leniwy czas urlopowy.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Russell Bedford a ceny transferowe – pomożemy twojej firmie uniknąć kłopotów - Russell Bedford Poland https://t.co/Qdfzxoj272
2hreply
RB__Poland 54. numer #RBMagazine już dostępny Szczególny nacisk położyliśmy na zmiany w prawie karnym, które mają zostać wprow… https://t.co/yBgXMgyq5Q
7hreply
RB__Poland NSA: Kupony rabatowe od Allegro to nie przychód - Russell Bedford Poland https://t.co/JoIGhk04L0
RB__Poland Zabezpiecz się przed ryzykiem finansowania terroryzmu - Russell Bedford Poland https://t.co/9SGhFTiQZm