Business consultants with a global perspective

Podatki • Prawo • Audyt • Outsourcing • Szkolenia

Szkolenia zamknięte szyte na miarę

szkolenia zamkniete 2017

RB  Akademia stanowi idealną bazę merytoryczną dla klientów biznesowych, co w połączeniu z licznymi kontaktami w branży hotelarskiej daje nieograniczone możliwości przy organizowaniu szkoleń in-company. Szkolenia zamknięte to oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb i specyfiki działalności Klienta. Program każdego szkolenia zamkniętego jest układany indywidualnie, po konsultacjach z uczestnikami szkolenia. Staramy się tak przekazywać wiedzę, aby uczestnicy mogli od razu wykorzystać zdobyte na szkoleniu umiejętności w praktyce.

4 proste kroki:

1. Projektowanie

Zastanów się jak wygląda idealne szkolenie. Jakie miejsce będzie dla Ciebie najlepsze?  Jaki zakres tematyczny najbardziej Ci odpowiada? Czego potrzebują Twoi pracownicy?

2. Konstruowanie

Przygotuj zapytanie i wyślij emaile na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zadzwoń +48 533 339 801

3. Tworzenie, przymiarki, poprawki

Jeśli nie masz koncepcji wydarzenie, nasz doświadczony personel doradzi i zaproponuje rozwiązanie w ciągu 24h od otrzymania zapytania. Program i kwestie organizacyjne szkolenia mogą być dostosowane do potrzeb Klienta i mogą być modyfikowane na każdym etapie ustalania szczegółów.

4. Gotowy produkt

Otrzymasz ofertę szkoleniową zawsze na miarę, z gwarancją satysfakcji i ceną najlepiej dopasowaną  do skali przedsięwzięcia. Uczestnicy w szkolenia otrzymują od nas rozwiązania konkretnych  problemów, z jakimi spotykają się podczas codziennej działalności.

Nasze szkolenia prowadzone są przez zespół wykładowców posiadających bogate doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej praktyki w obszarze prawa, podatków i finansów.

 

Kontakt

Kinga Szostak
tel: +48 22 276 61 84
kom: +48 533 339 801
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Klienci naszych szkoleń

 

Nasze marki

Nasze marki mobile