Business consultants with a global perspective

Podatki • Prawo • Audyt • Outsourcing • Szkolenia

Szkolenia zamknięte szyte na miarę

szkolenia zamkniete 2017

Russell Bedford Poland Akademia dysponuje profesjonalną kadrą trenerów i specjalistów posiadających ogromną wiedzę merytoryczną i warsztat praktyczny, co w połączeniu z licznymi kontaktami w branży hotelarskiej daje nieograniczone możliwości przy organizowaniu szkoleń in-company. Dzięki dopasowaniu merytorycznemu do indywidualnych potrzeb uczestników zapewniają one najwyższą skuteczność.

 

Wyższe kwalifikacje
Większa efektywność
Wyższe zyski dla firmy

Projektując i prowadząc szkolenia zamknięte zawsze dopasowujemy je do potrzeb zamawiającej organizacji. Zaczynamy od identyfikacji i analizy potrzeb szkoleniowych firmy uwzględniając kontekst organizacyjny i rynkowy oraz aktualne i strategiczne cele stawiane przed uczestnikami szkolenia. Staramy się tak przekazywać wiedzę, aby uczestnicy mogli od razu wykorzystać zdobyte na szkoleniu umiejętności w praktyce.

Dużą zaletą jest również cena, która w przypadku większej ilości uczestników jest konkurencyjna wobec ceny szkolenia otwartego (stacjonarnego). Jeżeli posiadają Państwo grupę osób, która chciałaby się przeszkolić i zależy Państwu na indywidulanym terminie oraz miejscu szkolenia. Zapraszamy do składania zapytań.

 

Złóż zapytanie on-line

...

projekt

Zastanów się jaki jest cel szkolenia oraz zakres tematyczny. Jakie mają zapotrzebowanie oraz oczekiwania Państwa pracownicy. Miejsce szkolenia, preferowany termin, ilość osób?

konstruowanie

Przygotuj zapytanie i wyślij emaile na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , prześlij przez formularz obok lub zadzwoń +48 533 339 801

tworzenie, przymiarki, poprawki

Nasz doświadczony personel doradzi i zaproponuje rozwiązanie w ciągu 24h od otrzymania zapytania. Program i kwestie organizacyjne szkolenia dostosowane do potrzeb Klienta mogą być modyfikowane na każdym etapie ustalania szczegółów.

gotowe

Dzięki indywidualnemu podejściu i dostosowaniu planu edukacyjnego, otrzymają Państwo ofertę szkoleniową ułożoną stricte do Państwa potrzeb z gwarancją satysfakcji i ceną najlepiej dopasowaną do skali przedsięwzięcia. Uczestnicy szkolenia uzyskają rozwiązania konkretnych  problemów z jakimi spotykają się podczas codziennej pracy, które podniosą profesjonalizm zatrudnionych i wpłyną pozytywnie na efekty pracy.

 

Kontakt

Kinga Szostak
tel: +48 22 276 61 84
kom: +48 533 339 801
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Klienci naszych szkoleń

 

Nasze marki

Nasze marki mobile