Business consultants with a global perspective

Podatki • Prawo • Audyt • Outsourcing • Szkolenia

Konferencje

Zainspirowani zainteresowaniem naszych szkoleń postanowiliśmy stworzyć dział konferencji aby nie ograniczać się jedynie do szkoleń i warsztatów, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy konferencje tematyczne, które zajmą w naszej ofercie bardzo istotne miejsce. Wszystki konferencje odbywają się w wysokiej klasy obiekatach aby zapewnić Państwu najwyższy komfort podczas naszych eventów.

Nasze konferencje i kongresy zawsze dotyczą omówienia aktualnych przepisów prawnych, podatkowych i rachunkowych, jak również poruszają planowane zmiany związane z wymienioną tematyką. Każda konferencja różni się tym od szkolenia iż mają Państwo możliwość uczestnictwa w panelach dyskusyjnych czy stolikach eksperckich, podczas których w sposób bezpośredni można uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Nasze konferencje zawsze prowadząc wybitni eksperci ściśle poruszający się w swojej codziennej pracy, w omawianej tematyce. 

 

Poniżej najbliższe konferencje

Wszystkie terminy
Nazwa szkolenia:  
Nazwa szkolenia Rozpoczęcie Zakończenie Lokalizacja Cena dziś*
Kongres Prawa Pracy 2018 - aktualne regulacje oraz najważniejsze planowane zmiany z zakresu bieżących problemów prawnych i organizacyjnych podmiotów zatrudniających
19. Paź 2017 20. Paź 2017 Warszawa, Hotel Sobieski Radisson BLU 1404.00 PLN
III Konferencja Ceny Transferowe 2017/2018 - zmiany regulacji w praktyce grup kapitałowych
  Nowość
27. Lis 2017 28. Lis 2017 Warszawa, Hotel Sobieski Radisson BLU 1474.00 PLN
*+VAT

Nasze marki

Nasze marki mobile