taking you further

Podatki • Prawo • Audyt • Outsourcing • Szkolenia

Russell Bedford stawia na ludzi i relacje - zobacz najnowszy film na kanale RBI Live

Russell Bedford stawia na ludzi i relacje - zobacz najnowszy film na kanale RBI Live

W filozofii grupy Russell Bedford od początku i niezmiennie najważniejsze są kontakty międzyludzkie. Żadna maszyna nie zastąpi spotkań i rozmów face to face.

RB International to energia, współpraca i aktywność – wartości, które nie istnieją bez relacji ludzi, którzy spotykają się zarówno w świecie wirtualnym, jak i na żywo.

W dobie nieustannej debaty nad cyfryzacją, automatyzacją i maszynami przejmującymi rolę ludzi zawsze podkreślamy, że ludzie są najważniejsi. Nic nie zastąpi rozmowy dwóch osób. Jest dla nas jasne, że ludzie zawsze będą pierwszoplanowi we wszystkich usługach dla klientów – mówi Stephen Hamlet, CEO Russell Bedford International.”

Współpraca z RB to możliwości, jakie daje międzynarodowa sieć połączeń między ludźmi. To znajomość lokalnych uregulowań i lokalnego rynku, pozyskiwana od osób, które mają w danej branży ogromną wiedzę. Rozmowy i spotkania ożywiają biznes i dają mu mocną pozycję. „Uczymy się od siebie nawzajem, poznając różne kraje i różne kultury – mówi Hamlet. – Tworzymy grupy praktyk, centra doskonalenia, ekspertyzy techniczne, specjalizacje branżowe i centra wiedzy.”

Zobacz najnowszy film RB na kanale RBI Live: 

 

Nasze marki

Nasze marki mobile