taking you further

Podatki • Prawo • Audyt • Outsourcing • Szkolenia

RB Dom Brokerski nowa spółka w Russell Bedford

RB Dom Brokerski nowa spółka w Russell Bedford

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom Grupa Russell Bedford postanowiła powołać podmiot celowy, specjalizujący się w doradztwie z zakresu ubezpieczeń w połączeniu z doradztwem finansowym oraz podatkowym.

RB Dom Brokerski świadczy usługi w zakresie obniżenia i optymalizacji kosztów ubezpieczeń oraz przejęcia pełnej odpowiedzialności za ochronę ubezpieczeniową Klienta. Dom Brokerski bazując na wieloletnim doświadczeniu Grupy Russell Bedford tworzy także indywidualne programy kompleksowej ochrony działalności firmy. Mniejszym podmiotom natomiast zapewnia poprzez Ubezpieczeniowe Programy Pakietowe dostęp do wysokospecjalistycznej ochrony prawnej i finansowej.

Dlaczego RB Dom Brokerski ?

Cechuje nas odmienne, biznesowe podejście do ubezpieczeń. Ubezpieczyciele oraz często brokerzy ubezpieczeniowi najchętniej ubezpieczyliby wszystko- majątek trwały, obrotowy i to możliwie od wszelkich ryzyk. Bo tak jest najprościej,najszybciej oraz… tylko pozornie najtaniej.

Majątek trwały bardzo prosto można ubezpieczyć i odtworzyć. Złe umowy i kontrakty, niedotrzymanie zobowiązań przez firmę lub partnerów biznesowych, a także roszczenia i sprawy karno-skarbowe mogą doprowadzić do zachwiania działalności firmy lub nawet jej upadłości.

RB Dom Brokerski określa z Klientem kluczowe aspekty i poziomy istotności poszczególnych elementów w prowadzeniu biznesu i poziom zagrożeń, a także zabezpiecza to, co istotne z punktu widzenia prowadzenia biznesu. Przy współpracy z Klientem RB Dom brokerski kładzie nacisk nie tylko na majątek, ale również na relacje i kontrakty biznesowe – czyli to, co w istocie przynosi Klientowi dochód- oraz na zobowiązania wynikające z odpowiedzialności cywilnej, podatkowej i karno-skarbowej.

Po więcej informacji zapraszamy Państwa na stronę http://www.rbdombrokerski.pl/

Nasze marki

Nasze marki mobile