taking you further

Podatki • Prawo • Audyt • Outsourcing • Szkolenia

Regulamin newsletterów i mailingów

Regulamin newsletterów i mailingów

§1. Postanowienia ogólne.

Niniejszy regulamin określa zasady świadczenia usług internetowych pod marka Russell Bedford i spółki zależne, zwana dalej Usługodawca.
Usługi świadczone drogą elektroniczną osobom, których dane znajdują się w bazie maili Russell Bedford Sp. z o.o..
Adresy w bazie maili Russell Bedford Sp. z o.o. pozyskiwane są z stron www firmy, formularzy zgłoszeniowych, ankiet, firm brokerskich oraz działań marketingowy prowadzonych przez Russell Bedford Sp. z o.o. i spółki zależne. Usługodawca zastrzega sobie prawo zmian w niniejszym Regulaminie.

§2. Prywatność.

Usługodawca zobowiązuje się do przestrzegania tajemnicy związanej z danymi Abonenta i nie udostępniania tych danych innym podmiotom.
Usługodawca zapewnia poufność wszelkich danych przechowywanych na serwerze z wyjątkiem przypadków określonych przepisami prawa.

§3. Rezygnacja z świadczenie usług.

Odbiorca może w każdej chwili zrezygnować z świadczenia przez Russell Bedford Sp. z o.o. usług droga elektroniczną, przesyłając do Russell Bedford Sp. z o.o. oświadczenie o rezygnacji, wysyłając maila z rezygnacją na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub korzystając z odnośnika znajdującego się w każdym wysyłanym newsletterze w dolnej jego części.

Nasze marki

Nasze marki mobile