Business consultants with a global perspective

Podatki • Prawo • Audyt • Outsourcing • Szkolenia

Kluczowi managerowie

Partner Zarządzający odpowiedzialny za Departament Prawny

Od 2011 roku pełni funkcję jednego z Partnerów Zarządzających w korporacji Russell Bedford Poland, oraz członka zgromadzenia dyrektorów Russell Bedford International - międzynarodowej sieci niezależnych firm doradczych działających w ponad 90 krajach na całym świecie. Doktor nauk prawnych Uniwersytetu Warszawskiego.

Partner Zarządzający odpowiedzialny za Departament Outsorcingu Księgowego

Od 2011 roku pełni funkcję jednego z Partnerów Zarządzających w korporacji Russell Bedford Poland.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelariach prawnych oraz w międzynarodowej spółce zajmującej się usługami finansowymi dla klientów korporacyjnych. W latach 2008 - 2011 związana z siecią doradczą BDO, pełniąc funkcję Managera w Departamencie Doradztwa Podatkowego.

Partner Zarządzający odpowiedzialny za Departament Doradztwa Podatkowego

Od 2011 roku pełni funkcję Partnera Zarządzającego w Russell Bedford Poland. Jest doktorem nauk prawnych, adwokatem i doradcą podat­kowym, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Partner Zarządzający odpowiedzialny za Departament Marketingu i Szkoleń oraz Outsourcingu Kadr i Płac

Od 2013 roku związany z kancelarią Russell Bedford Poland. W latach 2005 – 2013 podczas współpracy z BDO uczestniczył w kreowaniu wizerunku, jednej z wiodących firm audytorsko-konsultingowych,  w zakresie rozwoju usług szkoleniowych jak i wizerunku całej grupy, pełniąc m.in. funkcję kierownika działu sprzedaży oraz osoby odpowiedzialnej za projektowanie i realizacji materiałów promocyjnych, w tym sieci stron www.

Partner. Dyrektor biura w Katowicach

Od 2011 roku związany z kancelarią Russell Bedford Poland.W latach 2008 – 2011 pracował dla czołowych firm doradczych (Ernst&Young, KPMG, BDO) świadcząc usługi z zakresu doradztwa podatkowego.

Dyrektor Departamentu Doradztwa Gospodarczego

Absolwent Wydziału Bankowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Przez szereg lat współpracował z wieloma firmami doradztwa gospodarczego (m.in. Pro-Invest International, BDO Polska, BTFG Advisory, Grupa Trinity, Augeo Ventures), początkowo przy obsłudze procesów prywatyzacyjnych a następnie w doradztwie komercyjnym dla firm i przedsiębiorstw.

Partner Zarządzający odpowiedzialny za Departament Audytu i Usług Poświadczających

Od 2014 roku pełni funkcję Partnera Zarządzającego w korporacji Russell Bedford Poland. W latach 2009-2010 uczestniczył w pracach zespołu ACCA i Polskiego Instytutu Dyrektorów w zakresie przygotowania Kodeksu Dobrych Praktyk dla Komitetów Audytu.

Dyrektor Biura w Gdańsku

Od 2015 roku związana z kancelarią Russell Bedford Poland. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Kancelariach Radców Prawnych i Adwokatów na terenie Trójmiasta oraz w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa gospodarczego, prawa pracy, własności intelektualnej oraz ochrony danych osobowych Specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym i pracy oraz zajmuje się kompleksową obsługą spółek prawa handlowego.

Manager w Departamencie Podatków Międzynarodowych

W Russell Bedford kieruje zespołem podatków międzynarodowych, który zapewnia klientom wszechstronną pomoc w analizie, przygotowaniu, a następnie realizacji krajowych i międzynarodowych rozwiązań korzystnych z perspektywy podatkowej.

Starszy Manager w Dziale Doradztwa Podatkowego

Prawnik, Doradca Podatkowy wpisany na listę Krajowej Rady Doradców Podatkowych. W Russell Bedford odpowiedzialny za Departament Doradztwa Podatkowego. Nadzoruje dokładną pomoc w analizie, przygotowaniu, a następnie realizacji rozwiązań korzystnych dla klientów z perspektywy podatkowej i biznesowej.

Partner w RB Restrukturyzacje

Adwokat wpisany na listę przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach, nr wpisu 977.  Doradca restrukturyzacyjny. Założyciel i Partner Kancelarii Adwokackiej Remedies Piotrowicz Zawiła sp. p. z siedzibą w Katowicach.  Prowadząc działalność prawniczą świadczy usługi doradztwa prawnego na rzecz podmiotów gospodarczych z zakresu prawa  cywilnego i gospodarczego,  prawa e-commerce oraz prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego. 

Partner w RB Restrukturyzacje

Licencjonowany Doradca Restrukturyzacyjny, nr wpisu 1050.  Adwokat wpisany na listę przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach, nr wpisu 1051.  Wiceprezes Zarządu RB Restrukturyzacje S.A.

Starszy Manager w Departamencie Prawnym

Radca prawny, od 2013 roku związana z Russell Bedford. Kieruje Działem Prawnym w Kancelarii Russell Bedford.

Starszy Manager w Departamencie Szkoleń i Marketingu

Od 2013 roku związana z kancelarią Russell Bedford Poland. W Russell Bedford odpowiedzialna za nadzór merytoryczno-organizacyjny nad działem szkoleń.

Manager w Departamencie Prawnym

Aplikant radcowski, od października 2014 r. związany z kancelarią Russell Bedford.

Koordynator biura we Wrocławiu.

Doradca podatkowy (nr wpisu 12426), od stycznia 2017 r. związany z kancelarią Russell Bedford.

Adwokat w Departamencie Prawnym

Od lutego 2016 roku związany z kancelarią Russell Bedford.

Radca prawny w Departamencie Prawnym

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim oraz  Podyplomowego Studium Podatków i Prawa Podatkowego na Uniwersytecie Warszawskim.

Nasze marki

Nasze marki mobile