taking you further

Podatki • Prawo • Audyt • Outsourcing • Szkolenia

Grupa doradcza Russell Bedford jest członkiem Russell Bedford International, zrzeszających prawników, audytorów, doradców podatkowych, księgowych, finansistów oraz doradców biznesowych. Russell Bedford doradza klientom w ponad 100 krajach na całym świecie. Grupa posiada ponad 300 biur i zatrudnia ok. 7.500 profesjonalnych doradców.

 

 

 

Sieć Russell Bedford już od 30 lat wspiera swoich klientów na całym świecie w budowaniu biznesu opartego na trwałych i pewnych fundamentach.

W Polsce świadczymy usługi z zakresu podatków, prawa, audytu, kadr, płac, szkoleń i doradztwa gospodarczego. Działamy na terenie całej Polski, poprzez Biura w: Warszawie, Katowicach i Gdańsku.

Doradzamy kluczowym spółkom w prowadzeniu działalności na rynku polskim i europejskim w różnych dziedzinach działalności. Nasze doświadczenie będzie przydatne w Państwa biznesie.

Russell Bedford w Polsce zajmuje się doradztwem dla wiodących firm polskich i zagranicznych oraz dla instytucji finansowych.

Naszym celem jest poprawa jakości świadczonych usług i dążenie do spełnienia oczekiwań naszych klientów. Swoje usługi oferujemy wszystkim podmiotom, którzy prowadzą działalność gospodarczą niezależnie od ich struktury osobowej czy kapitałowej.

Helping to make a difference

Nasze marki

Nasze marki mobile