Business consultants with a global perspective

Podatki • Prawo • Audyt • Outsourcing • Szkolenia

Russell Bedford

Grupa doradcza Russell Bedford jest członkiem międzynarodowej sieci niezależnych firm doradczych Russell Bedford International, zrzeszających prawników, audytorów, doradców podatkowych, księgowych, finansistów oraz doradców biznesowych. Russell Bedford doradza klientom w ponad 100 krajach na całym świecie. Grupa posiada ponad 300 biur i zatrudnia ok. 7.500 profesjonalnych doradców.

Działamy na obszarze całej Polski, poprzez nasze biura w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku

„Taking You Further” – to nowe hasło RBI na ten rok, które wskazuje główny kierunek działań grupy – bądź z nami, a będziemy wspierać cię w rozwoju. Razem z nami osiągniesz więcej.

Zgodnie ze stanowiskiem Rzecznika Finansowego, opublikowanym w dniu 31.03.2016 r., polisy z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym (tzw. polisolokaty), nie powinny być w żaden sposób proponowane konsumentom. Ten produkt finansowy i jego zasady wypłaty są bowiem na tyle skomplikowane, iż w rzeczywistości konsument nie jest w stanie uzyskać jakichkolwiek zysków.

Nasz dział szkoleń po raz kolejny znalazł się w top 10 najlepszych firm szkoleniowych według Gazety Finansowej, która wyśrubowanymi kryteriami sprawdza jakość szkoleń biznesowych dostępnych na polskim rynku.

wtorek, 06 marzec 2018 22:00

RB Magazine numer 38

Polska produkuje niebywale dużo prawa. W 2017 r. uchwalono w naszym kraju 27 118 stron maszynopisu nowych aktów prawnych najwyższej rangi. Jesteśmy pod tym względem liderem w Unii Europejskiej, ale niestety nie możemy być z tego dumni, bo prawo, które powstaje szybko jest niedopracowane, słabej jakości. Tworzone w pośpiechu, często na polityczne zamówienie, ma luki będące dla nas źródłem wielu emocji. Na łamach RB, jak też – w większym zakresie – na naszym portalu, wyłapujemy te najważniejsze niedopatrzenia czy wręcz aberracje.

niedziela, 04 marzec 2018 20:47

Pierwsza pozytywna opinia zabezpieczająca

Pod koniec stycznia 2018 r. została wydana pierwsza opinia zabezpieczająca o sygn. DOK4.8011.5.2017. Szef KAS stwierdził w niej, że wypłata blisko 6 mln zł kierownikowi sklepu w zamian za dobre wyniki finansowe zarządzanej przez niego placówki ma uzasadnienie biznesowe i nie jest unikaniem opodatkowania.

Prawo chroni użytkownika w przypadku, gdy zawarł on niekorzystną umowę licencyjną na używanie oprogramowania komputerowego. W związku z upowszechniającą się cyfryzacją warto znać te uprawnienia.

Głosowanie w trybie pisemnym daje możliwość podejmowania uchwał w przypadku, gdy z różnych przyczyn stawienie się wspólników w siedzibie spółki lub w innym miejscu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w danym momencie jest niemożliwe lub znacznie utrudnione.

Pierwszego marca o godzinie 17.00 w auli I bud. C Szkoły Głównej Handlowej odbędzie się VIII Debata Podatkowa, poświęcona tym razem kosztom uzyskania przychodów twórców. Debaty Podatkowe to projekt cykliczny przeprowadzany w formule open przez Szkołę Główną Handlową. Program debat obejmuje wystąpienie problemowe (ok. 30 minut), głos ad vocem (ok. 15 minut), dyskusję panelową oraz głosy z sali.

Wielki sukces sieci doradczej Russell Bedford. Globalny wzrost przychodów do poziomu 459,5 mln USD! Russell Bedford wśród TOP20 największych sieci doradczych na świecie!. Kluczowa pozycja Russell Bedford w Europie Środkowo-Wschodniej

czwartek, 08 luty 2018 14:26

Praktykant w dziale prawnym

Strona 1 z 50

Nasze marki

Nasze marki mobile