Business consultants with a global perspective

Podatki • Prawo • Audyt • Outsourcing • Szkolenia

Adwokat/Radca prawny

Informacje:

  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Dział: Doradztwo Prawne
  • Typ: Oferta Pracy
  • Nr. referencyjny: ARP/DL/WAW/07/2017
  • Typ kandydata: Specjalista

Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp. k.

Grupa doradcza Russell Bedford jest członkiem międzynarodowej sieci niezależnych firm doradczych Russell Bedford International, zrzeszających prawników, audytorów, doradców podatkowych, księgowych, finansistów oraz doradców biznesowych. Do naszej siedziby w Warszawie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Aplikant/Prawnik

Opis stanowiska:

Poszukiwana osoba będzie zaangażowana w szczególności w projekty restrukturyzacyjne na gruncie prawa handlowego, jak również w projekty związane z obsługą prawną przedsiębiorców w zakresie prowadzonej przez nich działalności gospodarczej, w tym sprawy rejestrowe i korporacyjne, a także sporządzanie i opiniowanie umów, dochodzenie roszczeń i obrona interesów przed sądami i organami administracji publicznej, zaproponowanie i stworzenie najlepszego rozwiązania biznesowego dla klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze, tytuł radcy prawnego lub adwokata,
  • doskonała znajomość przepisów prawa handlowego, cywilnego, postępowania cywilnego i administracyjnego i zainteresowanie rozwojem w tym zakresie poparte doświadczeniem zawodowym,
  • zainteresowanie szeroko rozumianym prawem gospodarczym, a także podatkowym, bilansowym
  • swobodne posługiwanie się w mowie i piśmie językiem angielskim,
  • umiejętność pracy w zespole, pracowitość, zaangażowanie, szybkość wyszukiwania informacji,
  • kreatywność, pomysłowość, odpowiedzialność i samodzielność,
  • umiejętność zarządzania zespołem 2-3 podległych osób.

W zamian oferujemy:

  • formę współpracy z uwzględnieniem oczekiwań Kandydatów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności,
  • pracę nad ciekawymi, rozwojowymi projektami,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i realizacji ambicji zawodowych w ramach profesjonalnej międzynarodowej organizacji.

Do wysłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę Russell Bedford Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarska 11, 02-674 Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883)”.

Nasze marki

Nasze marki mobile