Business consultants with a global perspective

Podatki • Prawo • Audyt • Outsourcing • Szkolenia

Konsultanta w Departamencie Usług Księgowych

Informacje:

  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Dział: Usługi Księgowe i Rachunkowe
  • Typ: Oferta Pracy
  • Nr. referencyjny: KON/DUK/WAW/03/2017
  • Typ kandydata: Specjalista

Russell Bedford Poland Sp. z o.o.

Grupa doradcza Russell Bedford jest członkiem międzynarodowej sieci niezależnych firm doradczych Russell Bedford International, zrzeszających prawników, audytorów, doradców podatkowych, księgowych, finansistów oraz doradców biznesowych. Do naszej siedziby w Warszawie poszukujemy obecnie: Konsultanta w Departamencie Usług Księgowych

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa księgowa spółek kapitałowych,
  • kontrola terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności dla dostawców,
  • monitorowanie poprawności danych finansowych,
  • uzgadnianie kont (weryfikacja faktur, wprowadzanie danych do systemu),
  • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach,
  • udział w zamknięciu miesiąca/roku,
  • raportowanie.

Wymagania:

  • student 4-5 roku / absolwent Finansów i Rachunkowości,
  • doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości – min. 1-2 lat,
  • dobra/ bardzo dobrej znajomość zagadnień podatkowych,
  • znajomości systemów księgowych SYMFONIA, PŁATNIK,
  • dobra / bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania,
  • umiejętności współpracy w grupie i łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

W zamian oferujemy:

  • intensywne szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne z zakresu podatków, rachunkowości i księgowości,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o dużym potencjale i aspiracjach,
  • możliwości rozwoju, awansu, zdobywania doświadczeń,
  • pracę w międzynarodowym otoczeniu Klientów i partnerów,
  • świetną atmosferę i wsparcie doświadczonego, energicznego i młodego zespołu,
  • forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Do wysłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę Russell Bedford Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarska 11, 02-674 Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883)”.

Nasze marki

Nasze marki mobile