Business consultants with a global perspective

Podatki • Prawo • Audyt • Outsourcing • Szkolenia

Aplikant radcowski/adwokacki

Informacje:

  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Dział: Doradztwo Prawne
  • Typ: Oferta Pracy
  • Nr. referencyjny: AR/AL/WAW/12/2016
  • Typ kandydata: Specjalista

Opis stanowiska:

Poszukiwana osoba będzie zaangażowana w projekty restrukturyzacyjne na gruncie prawa handlowego z aspektami prawa podatkowego, jak również w projekty związane z obsługą prawną przedsiębiorców w zakresie prowadzonej przez nich działalności gospodarczej, dochodzenie roszczeń i obrona interesów przed sądami i organami administracji publicznej, tworzenie i opiniowaniem umów, stworzenie najlepszego rozwiązania biznesowego dla klienta, sprawy rejestrowe i korporacyjne.

Nasze minimalne oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w co najmniej średniej wielkości kancelarii prawnej lub w sądzie,
  • ukończone studia prawnicze, aplikacja radcowska/adwokacka w toku (preferowany II rok),
  • doskonała znajomość przepisów prawa handlowego, cywilnego, postępowania cywilnego,
  • doświadczenie i zainteresowanie rozwojem w szczególności w zakresie prawa handlowego,
  • zainteresowanie szeroko rozumianym prawem gospodarczym, a także podatkowym,
  • swobodne posługiwanie się w mowie i piśmie językiem angielskim,
  • umiejętność pracy w zespole, pracowitość, zaangażowanie, szybkość wyszukiwania informacji,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • kreatywność, pomysłowość, względna samodzielność i odpowiedzialność.

W zamian oferujemy:

  • formę współpracy z uwzględnieniem oczekiwań Kandydatów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności,
  • pracę nad ciekawymi, rozwojowymi projektami,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i realizacji ambicji zawodowych w ramach profesjonalnej międzynarodowej organizacji.
  • świetną atmosferę i wsparcie doświadczonego, energicznego i młodego zespołu

Do wysłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę Russell Bedford PolandSp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarska 11, 02-674 Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883)”.

Nasze marki

Nasze marki mobile