taking you further

Podatki • Prawo • Audyt • Outsourcing • Szkolenia

Katalogi szkoleń październik-grudzień 2017

Katalogi szkoleń październik-grudzień 2017

Zbliża się najgorętszy okres szkoleniowy w roku, październik-grudzień. Kontynuując założenia promocji i kontaktu z Klientem zachęcamy do pobrania lub zamówienia naszego katalogu do firmy (pobranie jak i przesłanie tradycyjną pocztą jest bezpłatne).

W zakresie szkoleń nasza kancelaria przeprowadziła na przestrzeni ostatnich 5 lat ponad 8300 godzin zegarowych szkoleń z czego ponad 5100 godzin przeprowadzili nasi pracownicy. W szkoleniach uczestniczyło ponad 8.200 osób. Ściśle współpracujemy z Krajową Izbą Doradców Podatkowych przeprowadzając cyklicznie dla niej szkolenia, w których rokrocznie uczestniczy w każdym z dni szkoleniowych od 160 do 420 osób. Dodatkowo uzupełnieniem naszej oferty są konferencje, na których uczestniczyło na przestrzeni roku ponad 80 osób.

Russell Bedford

Russell Bedford

Grupa doradcza Russell Bedford jest członkiem międzynarodowej sieci niezależnych firm doradczych Russell Bedford International, zrzeszających prawników, audytorów, doradców podatkowych, księgowych, finansistów oraz doradców biznesowych. Russell Bedford doradza klientom w ponad 100 krajach na całym świecie. Grupa posiada ponad 300 biur i zatrudnia ok. 7.500 profesjonalnych doradców.

Działamy na obszarze całej Polski, poprzez nasze biura w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku

Nasze marki

Nasze marki mobile