taking you further

Podatki • Prawo • Audyt • Outsourcing • Szkolenia

Katalogi szkoleń lipiec-wrzesień 2017

Katalogi szkoleń lipiec-wrzesień 2017

Kontynuując założenia z 2 kwartału 2017 roku, po raz kolejny prezentujemy Państwu rozbudowaną ofertę szkoleniową we wszystkich oferowanych zakresach.

Dostosowujemy naszą ofertę do bieżących oczekiwań klientów, wypracowując oraz wdrażając wraz z nimi całościowe rozwiązania dla pojawiających się problemów. W trakcie przeglądów, badań oraz projektów doradczych gromadzimy wiedzę o podmiocie, która może być później źródłem cennych wskazówek, pomocnych Państwu w prowadzeniu działalności.
W zakresie szkoleń nasza kancelaria przeprowadzila na przestrzeni ostatnich 5 lat ponad 8300 godzin zegarowych szkoleń z czego ponad 5100 godzin przeprowadzili nasi pracownicy. W szkoleniach uczestniczyło ponad 8.200 osób. Ściśłe wspólpracujemy z Krajową Izbą Doradców Podatkowych przeprowadzając cyklicznie dla niej szkolenia, w których rokrocznie uczestniczy w każdym z dni szkoleniowych od 160 do 420 osób. Dodatkowo uzupełnieniem naszej oferty są konferencje, na których uczestniczyło na przestrzeni roku ponad 80 osób. Ostatnia taka konferencja miała miejsce w marcu 2016 roku w Warszawie w Hotelu Golden Tulip.
W trakcie tego okresu średnia ocen dla naszych wykładowców wynosiła 4,91 oraz 4,84 wynosiła średnia ocen za organizację, oba wyniki w skali 1-5.

Katalog szkoleń finansowo-księgowychna ISSUU

 

 

Katalog szkoleń kadrowo-płacowych ISSUU

 

Klikając w poniższy link mogą Państwo ściągnąć katalog w wersji PDF

Russell Bedford

Russell Bedford

Grupa doradcza Russell Bedford jest członkiem międzynarodowej sieci niezależnych firm doradczych Russell Bedford International, zrzeszających prawników, audytorów, doradców podatkowych, księgowych, finansistów oraz doradców biznesowych. Russell Bedford doradza klientom w ponad 100 krajach na całym świecie. Grupa posiada ponad 300 biur i zatrudnia ok. 7.500 profesjonalnych doradców.

Działamy na obszarze całej Polski, poprzez nasze biura w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku

Nasze marki

Nasze marki mobile