czwartek, 02 marzec 2023 08:24

Adwokat – Radca prawny – prawo handlowe

Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka S.K.A.

Grupa doradcza Russell Bedford jest członkiem międzynarodowej sieci niezależnych firm doradczych Russell Bedford International, zrzeszających prawników, audytorów, doradców podatkowych, księgowych, finansistów oraz doradców biznesowych.

W związku z dalszym rozwojem Kancelarii do naszej siedziby w Warszawie poszukujemy obecnie

Adwokat / Radca prawny – prawo handlowe

Opis stanowiska:

Poszukiwana osoba będzie zaangażowana w projekty z zakresu prawa handlowego, w szczególności połączenia, podziały, przekształcenia i inne; projekty restrukturyzacyjne z aspektami prawa podatkowego, doradztwo transakcyjne, w tym procesy due diligence, jak również w projekty związane z obsługą prawną przedsiębiorców w zakresie prowadzonej przez nich działalności gospodarczej, tworzeniem i opiniowaniem umów, stworzeniem najlepszego rozwiązania biznesowego dla Klienta, postępowaniami sądowymi.

Wymagania:

 • tytuł adwokata lub radcy prawnego;
 • minimum roczne doświadczenie zawodowe w zakresie stosowania przepisów prawa handlowego oraz procedury cywilnej, od zdania egzaminu zawodowego;
 • bardzo dobra znajomość prawa gospodarczego, a w szczególności prawa spółek oraz prawa cywilnego;
 • doświadczenie w doradztwie na gruncie prawa handlowego, a także w procesach transakcyjnych i badaniach due diligence;
 • chęć rozwoju zawodowego w zakresie prawa gospodarczego, w tym prawa spółek z uwzględnieniem aspektów transformacyjnych (podziały, połączenia, przekształcenia, wydzielenia ZCPowe), a także doradztwa transakcyjnego;
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
 • umiejętność pracy w zespole, sumienność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu;
 • kreatywność, pomysłowość, odpowiedzialność, samodzielność;
 • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

 • formę współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą;
 • wynagrodzenie w przedziale 7 - 10 tys. netto, w zależności od doświadczenia,
 • pracę nad ciekawymi projektami;
 • możliwość stałego rozwoju zawodowego i realizacji ambicji zawodowych w ramach profesjonalnej międzynarodowej organizacji;
 • pakiet medyczny oraz Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie życiorysu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź aplikowanie za pomocą zakładki "WYŚLIJ SWOJE CV".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (prowadzonej przez Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka S.K.A.) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Dodatkowe informacje

 • Miejsce pracy: Warszawa
 • Dział: Doradztwo prawne
 • Typ kandydata: Specjalista
 • Numer referencyjny: DPCT/01/2022/WAW

Klauzula informacyjna

W toku prowadzonego przez nas procesu rekrutacji gromadzimy dane osobowe naszych kandydatów. Dane osobowe pozyskujemy są na dwa sposoby, bezpośrednio od kandydatów lub od osób trzecich, tj. agencji rekrutacyjnych, w zależności od wymogów procesu rekrutacji.

Informacje, które przetwarzamy, obejmują niezbędne informacje określone przepisami prawa dotyczące Twojego wykształcenia, doświadczenia zawodowego, historii zatrudnienia. Przetwarzamy informacje przekazane nam w Twoim CV, liście motywacyjnym lub w innych formularzach niezbędnych w ramach procesu rekrutacji.

Nie wymagamy od naszych kandydatów żadnych informacji określanych jako „dane wrażliwe”, zawierających informacje o pochodzeniu etnicznym, niepełnosprawności, wieku, orientacji seksualnej, wyznaniu lub innych podobnych wierzeniach, poglądach politycznych, przynależności do związków zawodowych, danych biometrycznych (tam, gdzie są używane do celów identyfikacji), stanie zdrowia, życiu seksualnym lub orientacji seksualnej. W przypadku aplikacji na stanowiska gdzie odpowiednie przepisy prawa wymagają podania informacji o niekaralności, możemy poprosić Cię o przekazanie takich danych. Tego typu dane pozyskujemy wyłącznie w zakresie, w jakim jest to odpowiednie i zgodne z lokalnymi przepisami prawa.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Nasz zespół

 

Marta Mędrzyk-Zawadzka

Specjalista ds. marketingu i PR

 

rafal dabrowski1

Rafał Dąbrowski

Kierownik Departamentu Podatków

 

zobacz cały zespół

Aplikuj do nas online

Kalendarz spotkań

calendar

Ruszamy z cyklem spotkań z przedsiębiorcami. Dzięki nim możemy wdrożyć optymalną pomoc dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie przyszłe wydarzenia. Zapraszamy.

Zobacz terminy

Facebook

Twitter

RB__Poland Instytucja składu VAT w polskim porządku prawnym - trwają konsultacje - Russell Bedford https://t.co/YZRP1pvuhw
RB__Poland Pracownicze Plany Kapitałowe a opodatkowanie - Russell Bedford https://t.co/aM17HLTyst
RB__Poland Już niedługo należy zapłacić pierwszą ratę podatku od nieruchomości - Russell Bedford https://t.co/vovk0Y0iwX