czwartek, 10 luty 2022 15:47

Specjalista ds. kadr i płac

Russell Bedford Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Grupa doradcza Russell Bedford jest członkiem międzynarodowej sieci niezależnych firm doradczych Russell Bedford International, zrzeszających księgowych, finansistów, doradców podatkowych, audytorów, prawników oraz doradców biznesowych.

W związku z dalszym rozwojem firmy do naszego oddziału w Bydgoszczy poszukujemy obecnie

Specjalisty ds. kadr i płac

 

Twój zakres obowiązków:

- prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników,

- sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON,

- sporządzanie sprawozdań do GUS,

- pełna obsługa programu kadrowo-płacowego, w tym sporządzanie listy płac,

- przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników,

- kontakty z organami podatkowymi oraz zakładem ubezpieczeń społecznych,

- utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

 

Nasze wymagania:

- minimalne 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku z zakresu kadr i płac,

- znajomość przepisów prawa pracy, ustawy o ubezpieczeniach społecznych, ZUS, PFRON,

- umiejętność pracy w zespole,

- gotowość do ciągłej nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- mile widziana znajomość obsługi programu Symfonia Kadry i Płace (nie jest to jednak warunek konieczny).

 

To oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności,

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin ,

- pracę w zgranym zespole wykwalifikowanych specjalistów,

- praca w nowoczesnym, prestiżowym biurze w centrum miasta,

- nowoczesne narzędzia pracy.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie życiorysu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź aplikowanie za pomocą zakładki "WYŚLIJ SWOJE CV".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (prowadzonej przez Russell Bedford Poland Sp. z o.o.) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Dodatkowe informacje

  • Miejsce pracy: Bydgoszcz
  • Dział: Outsourcing
  • Typ kandydata: Specjalista
  • Numer referencyjny: Byd/II/02/2022

Klauzula informacyjna

W toku prowadzonego przez nas procesu rekrutacji gromadzimy dane osobowe naszych kandydatów. Dane osobowe pozyskujemy są na dwa sposoby, bezpośrednio od kandydatów lub od osób trzecich, tj. agencji rekrutacyjnych, w zależności od wymogów procesu rekrutacji.

Informacje, które przetwarzamy, obejmują niezbędne informacje określone przepisami prawa dotyczące Twojego wykształcenia, doświadczenia zawodowego, historii zatrudnienia. Przetwarzamy informacje przekazane nam w Twoim CV, liście motywacyjnym lub w innych formularzach niezbędnych w ramach procesu rekrutacji.

Nie wymagamy od naszych kandydatów żadnych informacji określanych jako „dane wrażliwe”, zawierających informacje o pochodzeniu etnicznym, niepełnosprawności, wieku, orientacji seksualnej, wyznaniu lub innych podobnych wierzeniach, poglądach politycznych, przynależności do związków zawodowych, danych biometrycznych (tam, gdzie są używane do celów identyfikacji), stanie zdrowia, życiu seksualnym lub orientacji seksualnej. W przypadku aplikacji na stanowiska gdzie odpowiednie przepisy prawa wymagają podania informacji o niekaralności, możemy poprosić Cię o przekazanie takich danych. Tego typu dane pozyskujemy wyłącznie w zakresie, w jakim jest to odpowiednie i zgodne z lokalnymi przepisami prawa.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Nasz zespół

 

Marta Mędrzyk-Zawadzka

Specjalista ds. marketingu i PR

 

rafal dabrowski1

Rafał Dąbrowski

Kierownik Departamentu Podatków

 

zobacz cały zespół

Aplikuj do nas online

Kalendarz spotkań

calendar

Ruszamy z cyklem spotkań z przedsiębiorcami. Dzięki nim możemy wdrożyć optymalną pomoc dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie przyszłe wydarzenia. Zapraszamy.

Zobacz terminy

Facebook

Twitter

RB__Poland Instytucja składu VAT w polskim porządku prawnym - trwają konsultacje - Russell Bedford https://t.co/YZRP1pvuhw
RB__Poland Pracownicze Plany Kapitałowe a opodatkowanie - Russell Bedford https://t.co/aM17HLTyst
RB__Poland Już niedługo należy zapłacić pierwszą ratę podatku od nieruchomości - Russell Bedford https://t.co/vovk0Y0iwX