czwartek, 10 luty 2022 15:42

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

 

Kujawa Group Kancelaria Doradztwa Podatkowego Przemysław Kujawa,

w związku z dalszym rozwojem firmy poszukuje do Bydgoszczy

Samodzielnej Księgowej / Samodzielnego Księgowego

 

Twój zakres obowiązków:

- prowadzenie ksiąg rachunkowych naszego klienta o profilu usługowym oraz produkcyjnym,

- przygotowywanie deklaracji/rozliczeń  podatkowych,

- sporządzanie sprawozdania finansowego naszego klienta,

- utrzymywanie dobrych relacji z działem finansowym klienta,

- kontakty z organami podatkowymi oraz zakładem ubezpieczeń społecznych.

 

Nasze wymagania:

- minimalne 3 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej/ego księgowej/ego, w tym minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze podmiotu o profilu produkcyjnym,

- znajomość przepisów prawa podatkowego z zakresu podatków dochodowych oraz podatku od towarów i usług,

- znajomość ustawy o rachunkowości oraz umiejętność przygotowania zakładowego planu kont, w tym jego rozbudowania pod potrzeby klienta,

- umiejętność pracy w zespole,

- gotowość do ciągłej nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- mile widziana znajomość obsługi programu Symfonia (nie jest to jednak warunek konieczny).

 

To oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności,

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin ,

- pracę w zgranym zespole wykwalifikowanych specjalistów,

- praca w nowoczesnym, prestiżowym biurze w centrum miasta,

- nowoczesne narzędzia pracy,

- możliwość brania udziału w ciekawych projektach podatkowych.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie życiorysu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź aplikowanie za pomocą zakładki "WYŚLIJ SWOJE CV".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (prowadzonej przez Russell Bedford Poland Sp. z o.o.) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Dodatkowe informacje

  • Miejsce pracy: Bydgoszcz
  • Dział: Outsourcing
  • Typ kandydata: Manager
  • Numer referencyjny: Byd/02/2022

Klauzula informacyjna

W toku prowadzonego przez nas procesu rekrutacji gromadzimy dane osobowe naszych kandydatów. Dane osobowe pozyskujemy są na dwa sposoby, bezpośrednio od kandydatów lub od osób trzecich, tj. agencji rekrutacyjnych, w zależności od wymogów procesu rekrutacji.

Informacje, które przetwarzamy, obejmują niezbędne informacje określone przepisami prawa dotyczące Twojego wykształcenia, doświadczenia zawodowego, historii zatrudnienia. Przetwarzamy informacje przekazane nam w Twoim CV, liście motywacyjnym lub w innych formularzach niezbędnych w ramach procesu rekrutacji.

Nie wymagamy od naszych kandydatów żadnych informacji określanych jako „dane wrażliwe”, zawierających informacje o pochodzeniu etnicznym, niepełnosprawności, wieku, orientacji seksualnej, wyznaniu lub innych podobnych wierzeniach, poglądach politycznych, przynależności do związków zawodowych, danych biometrycznych (tam, gdzie są używane do celów identyfikacji), stanie zdrowia, życiu seksualnym lub orientacji seksualnej. W przypadku aplikacji na stanowiska gdzie odpowiednie przepisy prawa wymagają podania informacji o niekaralności, możemy poprosić Cię o przekazanie takich danych. Tego typu dane pozyskujemy wyłącznie w zakresie, w jakim jest to odpowiednie i zgodne z lokalnymi przepisami prawa.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Nasz zespół

 

Marta Mędrzyk-Zawadzka

Specjalista ds. marketingu i PR

 

rafal dabrowski1

Rafał Dąbrowski

Kierownik Departamentu Podatków

 

zobacz cały zespół

Aplikuj do nas online

Polski ład 2022

okladka polski lad

Polski ład to jeden z największych projektów rewolucjonizujących polskie prawo podatkowe. Wprowadza do niego wiele nowych praw, a także rozwiązania, które przez lata nie mogły się przebić, negowane przez przedsiębiorców, a nawet ich Rzecznika, jak np. de facto likwidację podatku liniowego. W niniejszej publikacji przedstawiamy najważniejsze zmiany.

Pobierz poradnik

Facebook

Twitter

RB__Poland Wprowadzenie preferencji dla samotnych rodziców w Polskim Ładzie 2.0 - Russell Bedford https://t.co/ykFcWvpYt4
RB__Poland Prezentacja i ujawnienie informacji w sprawozdaniu finansowym według KSR nr 8. - Russell Bedford https://t.co/Mv6LP8XvYY
RB__Poland Działalność deweloperska według Krajowego Standardu Rachunkowości nr 8 - Russell Bedford https://t.co/o62rFHzWMo
RB__Poland Ograniczenie dostępu do zawodu księgowego? - Russell Bedford https://t.co/YWiQ1gV1QC