środa, 03 listopad 2021 12:45

Księgowa / Księgowy

Russell Bedford Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Grupa doradcza Russell Bedford jest członkiem międzynarodowej sieci niezależnych firm doradczych Russell Bedford International, zrzeszających księgowych, finansistów, doradców podatkowych, audytorów, prawników oraz doradców biznesowych.

W związku z dalszym rozwojem firmy do naszego oddziału w Bydgoszczy oraz oddziału w Inowrocławiu poszukujemy obecnie

Księgowej / Księgowego

 

Twój zakres obowiązków:

- prowadzenie ksiąg rachunkowych naszych klientów,

- przygotowywanie deklaracji/rozliczeń  podatkowych,

- sporządzanie sprawozdań finansowych dla naszych klientów,

- utrzymywanie dobrych relacji z obsługiwanymi klientami,

- kontakty z organami podatkowymi oraz zakładem ubezpieczeń społecznych,

- branie udziału w przygotowywaniu i wdrażaniu projektów podatkowych u naszych klientów, w tym głównie w projektach związanych z przekształceniami oraz ulgami związanymi z działalnością B+R.

Nasze wymagania:

- minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnej/ego księgowej/ego,

- znajomość przepisów prawa podatkowego z zakresu podatków dochodowych oraz podatku od towarów i usług, w tym przepisów regulujących transakcję z podmiotami zagranicznymi,

- znajomość ustawy o rachunkowości oraz umiejętność przygotowania zakładowego planu kont, w tym jego rozbudowania pod potrzeby wdrażania ulg związanych z działalnością B+R,

- umiejętność pracy w zespole,

- gotowość do ciągłej nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- znajomość obsługi programu Symfonia bądź Insert.

To oferujemy:

- formę zatrudnienia do uzgodnienia,

- pracę w zgranym zespole wykwalifikowanych specjalistów,

- pracę w nowoczesnym, prestiżowym biurze w centrum miasta,

- nowoczesne narzędzia pracy,

- możliwość brania udziału w ciekawych projektach podatkowych.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie życiorysu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź aplikowanie za pomocą zakładki "WYŚLIJ SWOJE CV".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (prowadzonej przez Russell Bedford Poland Sp. z o.o.) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Dodatkowe informacje

  • Miejsce pracy: Bydgoszcz
  • Dział: Outsourcing
  • Typ kandydata: Specjalista
  • Numer referencyjny: Byd/11/2021

Klauzula informacyjna

W toku prowadzonego przez nas procesu rekrutacji gromadzimy dane osobowe naszych kandydatów. Dane osobowe pozyskujemy są na dwa sposoby, bezpośrednio od kandydatów lub od osób trzecich, tj. agencji rekrutacyjnych, w zależności od wymogów procesu rekrutacji.

Informacje, które przetwarzamy, obejmują niezbędne informacje określone przepisami prawa dotyczące Twojego wykształcenia, doświadczenia zawodowego, historii zatrudnienia. Przetwarzamy informacje przekazane nam w Twoim CV, liście motywacyjnym lub w innych formularzach niezbędnych w ramach procesu rekrutacji.

Nie wymagamy od naszych kandydatów żadnych informacji określanych jako „dane wrażliwe”, zawierających informacje o pochodzeniu etnicznym, niepełnosprawności, wieku, orientacji seksualnej, wyznaniu lub innych podobnych wierzeniach, poglądach politycznych, przynależności do związków zawodowych, danych biometrycznych (tam, gdzie są używane do celów identyfikacji), stanie zdrowia, życiu seksualnym lub orientacji seksualnej. W przypadku aplikacji na stanowiska gdzie odpowiednie przepisy prawa wymagają podania informacji o niekaralności, możemy poprosić Cię o przekazanie takich danych. Tego typu dane pozyskujemy wyłącznie w zakresie, w jakim jest to odpowiednie i zgodne z lokalnymi przepisami prawa.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Nasz zespół

 

Marta Mędrzyk-Zawadzka

Specjalista ds. marketingu i PR

 

rafal dabrowski1

Rafał Dąbrowski

Kierownik Departamentu Podatków

 

zobacz cały zespół

Aplikuj do nas online

Polski ład 2022

okladka polski lad

Polski ład to jeden z największych projektów rewolucjonizujących polskie prawo podatkowe. Wprowadza do niego wiele nowych praw, a także rozwiązania, które przez lata nie mogły się przebić, negowane przez przedsiębiorców, a nawet ich Rzecznika, jak np. de facto likwidację podatku liniowego. W niniejszej publikacji przedstawiamy najważniejsze zmiany.

Pobierz poradnik

Facebook

Twitter

RB__Poland Zmiany w cenach transferowych w ramach Polskiego Ładu. Część II - Russell Bedford https://t.co/cjAykIp0z8
RB__Poland Przeciwdziałanie nielegalnemu zatrudnieniu – walka z szarą strefą w Polskim Ładzie - Russell Bedford https://t.co/ObA05dxkuX
RB__Poland @RBakiewicz @tterlikowski *Ferowanie, nie forowanie.
RB__Poland Co z błędami księgowych spowodowanymi przez przepisy tzw. Polskiego Ładu? - Russell Bedford https://t.co/5HNFd3ZM9p