środa, 22 maj 2019 10:30

Aplikant

Witamy Cię w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 30 lat światowa sieć firm konsultingowych RBI zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata. Do naszej siedziby w Warszawie poszukujemy obecnie: Aplikanta radcowskiego/adwokackiego.

Opis stanowiska:

Poszukiwana osoba będzie zaangażowana w szczególności w projekty restrukturyzacyjne na gruncie prawa handlowego, jak również w projekty związane z obsługą prawną przedsiębiorców w zakresie prowadzonej przez nich działalności gospodarczej, w tym sprawy rejestrowe i korporacyjne, a także sporządzanie i opiniowanie umów, dochodzenie roszczeń i obrona interesów przed sądami i organami administracji publicznej, zaproponowanie i stworzenie najlepszego rozwiązania biznesowego dla klienta.

Wymagania:

  • Aplikacja radcowska/adwokacja,
  • znajomość przepisów prawa handlowego, cywilnego, postępowania cywilnego i administracyjnego i zainteresowanie rozwojem w tym zakresie poparte doświadczeniem zawodowym,
  • zainteresowanie szeroko rozumianym prawem gospodarczym, a także podatkowym, bilansowym
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne posługiwanie się w mowie i piśmie
  • swoboda i precyzja w formułowaniu pisemnych wypowiedzi
  • umiejętność pracy w zespole, pracowitość, zaangażowanie, szybkość wyszukiwania informacji,
  • kreatywność, pomysłowość, odpowiedzialność i samodzielność.

Oferujemy:

  • formę współpracy w oparciu o działalność gospodarczą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności,
  • pracę nad ciekawymi, rozwojowymi projektami,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i realizacji ambicji zawodowych w ramach profesjonalnej międzynarodowej organizacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (prowadzonej przez Russell Bedford Dmowski i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Sp.k. ) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Dodatkowe informacje

  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Dział: Doradztwo prawne
  • Typ kandydata: Student i absolwent
  • Numer referencyjny: DP/01-2/2019

Klauzula informacyjna

W toku prowadzonego przez nas procesu rekrutacji gromadzimy dane osobowe naszych kandydatów. Dane osobowe pozyskujemy są na dwa sposoby, bezpośrednio od kandydatów lub od osób trzecich, tj. agencji rekrutacyjnych, w zależności od wymogów procesu rekrutacji.

Informacje, które przetwarzamy, obejmują niezbędne informacje określone przepisami prawa dotyczące Twojego wykształcenia, doświadczenia zawodowego, historii zatrudnienia. Przetwarzamy informacje przekazane nam w Twoim CV, liście motywacyjnym lub w innych formularzach niezbędnych w ramach procesu rekrutacji.

Nie wymagamy od naszych kandydatów żadnych informacji określanych jako „dane wrażliwe”, zawierających informacje o pochodzeniu etnicznym, niepełnosprawności, wieku, orientacji seksualnej, wyznaniu lub innych podobnych wierzeniach, poglądach politycznych, przynależności do związków zawodowych, danych biometrycznych (tam, gdzie są używane do celów identyfikacji), stanie zdrowia, życiu seksualnym lub orientacji seksualnej. W przypadku aplikacji na stanowiska gdzie odpowiednie przepisy prawa wymagają podania informacji o niekaralności, możemy poprosić Cię o przekazanie takich danych. Tego typu dane pozyskujemy wyłącznie w zakresie, w jakim jest to odpowiednie i zgodne z lokalnymi przepisami prawa.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Nasz zespół

Maciej Tuszyński

adwokat

Justyna Kyć

Radca prawny

Marta Mędrzyk-Zawadzka

Specjalista ds. marketingu i PR

rafal dabrowski1

Rafał Dąbrowski

Kierownik Departamentu Podatków

zobacz cały zespół

RB Magazine

RB Magazine numer 55

Tematy na czasie to split payment, raportowanie MDR, nowa matryca stawek VAT. Zmianom przyglądamy się na bieżąco na naszym portalu i w mediach społecznościowych. W magazynie podsumowujemy najważniejsze z nich, a także zwracamy uwagę na takie, które są równie ważne, ale niekoniecznie „medialne”.

Pobierz najnowszy RB Magazine

RB__Poland Dodatkowe informacje ws. wykazu podatników VAT - Russell Bedford Poland https://t.co/5JGinMFPtd
18hreply
RB__Poland Russell Bedford na konferencji #Mazurytobiznes. Zobacz fotorelację: https://t.co/mHMjo3qHDd https://t.co/uh8ru9j9dt
23hreply
RB__Poland Przeprowadzanie inwestycji na obszarach Natura 2000 - Russell Bedford Poland https://t.co/Y93sRBhiuX
RB__Poland Ceny transferowe. Japońska reforma podatkowa - Russell Bedford Poland https://t.co/G3H1Jeku2n