czwartek, 01 grudzień 2022 08:08

#SpotkaniaRB z przedsiębiorcami. Dzień Budowlany. Katowice, 16.02

Russell Bedford Poland we współpracy z Kancelarią Adwokacką Albert Bezak zaprasza do udziału w bezpłatnym wydarzeniu Dzień Budowlany – spotkanie, które odbędzie się w ramach cyklu Spotkań RB z przedsiębiorcami, w 16 lutego 2023 roku w katowickiej siedzibie firmy Russell Bedford Poland Sp. z o.o. przy  ul. Lompy 14.

Tematem przewodnim będzie waloryzacja wynagrodzenia z umowy o roboty budowlane. Wybuch wojny w Ukrainie, a wcześniej pandemia, spowodowały znaczący wzrost kosztów robót budowanych poprzez wzrost cen materiałów, sprzętu oraz kosztów robocizny, które znacząco odbiły się na kosztach realizacji kontraktów.  Bardzo często, fakt ten powoduje u wykonawców stratę, która niweczy przeprowadzoną na etapie składania oferty kalkulację, z uwzględnieniem zwykłego i możliwego do przewidzenia ryzyka kontraktowego, a nadto w sposób znaczący wpływa ostatecznie na kondycję finansową wykonawców.

Podczas krótkich wystąpień doradcy wyjaśnią Państwu pozasądowe i sądowe metody podwyższenia wynagrodzenia z umowy o roboty budowlane. Będziemy również rozmawiać na temat ustawy, która weszła w życie z dniem 10 listopada 2022 roku, tj. ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu uproszczenia procedur administracyjnych dla obywateli i przedsiębiorców, która między innymi wprowadza możliwość zmiany umowy w związku z istotną zmianą cen materiałów lub kosztów związanych z realizacją zamówienia publicznego.  

Więcej informacji i interaktywny formularz zapisu TUTAJ

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Kalendarz spotkań

calendar

Ruszamy z cyklem spotkań z przedsiębiorcami. Dzięki nim możemy wdrożyć optymalną pomoc dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie przyszłe wydarzenia. Zapraszamy.

Zobacz terminy

Facebook

Twitter

RB__Poland Instytucja składu VAT w polskim porządku prawnym - trwają konsultacje - Russell Bedford https://t.co/YZRP1pvuhw
RB__Poland Pracownicze Plany Kapitałowe a opodatkowanie - Russell Bedford https://t.co/aM17HLTyst
RB__Poland Już niedługo należy zapłacić pierwszą ratę podatku od nieruchomości - Russell Bedford https://t.co/vovk0Y0iwX