środa, 02 listopad 2022 09:51

Dzień cen transferowych - podsumowanie spotkania RB z przedsiębiorcami

27 października 2022 roku w katowickiej siedzibie firmy przy ul. Lompy 14 odbyło się #spotkanieRB z przedsiębiorcami „Dzień cen transferowych”.

Tematem przewodnimi były dokumentowanie i raportowanie transakcji za rok 2021 oraz planowane zmiany w obowiązkach dokumentacyjnych i raportowych na rok 2022/2023.

Podczas krótkiego wystąpienia doradcy Russell Bedford Poland przedstawili problemy, jakie pojawiają się w związku z dokumentowaniem i raportowaniem transakcji zrealizowanych w roku 2021 – termin na spełnienie tych obowiązków w większości przypadków upływa z końcem roku 2022, zdajemy sobie zatem sprawę jak istotne są to kwestie. Rozmawialiśmy również na temat zmian w cenach transferowych, które będą obowiązywać od początku 2023 roku, również tych planowanych na podstawie najnowszego projektu ustawy nowelizującej z dnia 24 sierpnia 2022 r.

Po wystąpieniu odbyły się indywidualne konsultacje z doradcami (ok. 30 min).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wczorajszego spotkania "Dzień cen transferowych" w naszym katowickim biurze.

Dziękujemy za udział, wszystkie pytania i rozmowy. Cieszymy się, że prezentowana przez nas tematyka budzi zainteresowanie, a jeszcze bardziej się cieszymy, że udało się na gorąco wyjaśnić kilka merytorycznie istotnych dla Państwa kwestii. Nie boimy się trudnych tematów, a Państwa aktywność zachęca nas do dalszej pracy.

Wybierz dogodny termin i tematykę, która może cię zainteresować. Zapisz się już dziś: https://www.russellbedford.pl/o-nas/wydarzenia.html

 

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Kalendarz spotkań

calendar

Ruszamy z cyklem spotkań z przedsiębiorcami. Dzięki nim możemy wdrożyć optymalną pomoc dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie przyszłe wydarzenia. Zapraszamy.

Zobacz terminy

Facebook

Twitter

RB__Poland Rozliczenie najmu prywatnego za 2022 r. Praktyczne wskazówki na rok 2023 - Russell Bedford https://t.co/QzZ2y1w2ep
RB__Poland Przypominamy o ujednoliconych terminach składania zeznań rocznych w PIT - Russell Bedford https://t.co/Is8cY1Pm3H
RB__Poland Deklaracje roczne PIT-28 i PIT-28S w kilku słowach - Russell Bedford https://t.co/juXl7gzcx2
RB__Poland Progi dokumentacyjne w cenach transferowych - Russell Bedford https://t.co/lBxFkKAA1P