środa, 28 wrzesień 2022 07:28

Russell Bedford uruchamia komitet ds. wpływu społecznego

Po przeglądzie strategicznym w 2021 r., globalna sieć usług profesjonalnych Russell Bedford International poszukuje inicjatyw, które umożliwią jej rozszerzenie w obszarach DEI (ang. Diversity, Equity & Inclusion – różnorodność, kapitał i integracja), ESG (ang. Environmental, Social responsibility, Corporate governance – środowisko, społeczna odpowiedzialność i ład korporacyjny) oraz CSR (ang. corporate social responsibility – społeczna odpowiedzialność biznesu).

„Staramy się wyposażyć i wzmocnić naszych pracowników, aby oni i ich klienci szli dalej ku lepszej przyszłości – komentuje Stephen Hamlet, CEO Russell Bedford. – Dlatego głęboko wierzymy, że firmy muszą przyjąć zasady, które będą promować dobrostan społeczeństwa i środowiska, jednocześnie zmniejszając negatywny wpływ na nie”.

Jako kluczowy element strategii sieć uruchomiła Komitet ds. Wpływu Społecznego Russell Bedford, któremu przewodniczy Michael Sweeney, dyrektor firmy członkowskiej Lee Green & Co z siedzibą w Adelaide.

Kluczowymi celami komitetu są:

  1. Promuj programy z powodzeniem wdrażane przez firmy członkowskie w szerszej sieci i zachęcaj do dalszej aktywności CSR wśród członków.
  2. Przekaż rekomendacje globalnemu zarządowi Russell Bedford w sprawie misji, zasad i celów sieci w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej.
  3. Inspirować i mobilizować firmy Russell Bedford do podejmowania wspólnych działań w celu rozwiązania problemów zrównoważonego rozwoju oraz promowania różnorodności i integracji w biznesie i szerzej.

„Globalny zasięg i skala sieci Russell Bedford zapewnia nam fantastyczną platformę do wywierania pozytywnego wpływu na regiony, w których działamy, oraz na szerszą społeczność – mówi Michael Sweeney. – Cieszymy się, że możemy kontynuować wysiłki, które tworzą prawdziwą wartość, stawiać czoła wyzwaniom i przyczyniać się do tworzenia bardziej zrównoważonego i sprawiedliwszego świata dla wszystkich”.

Stephen Hamlet dodał: „Jesteśmy pewni, że Komitet ds. Skutków Społecznych jest krokiem we właściwym kierunku i nie możemy się doczekać dzielenia się naszymi przyszłymi sukcesami”.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Kalendarz spotkań

calendar

Ruszamy z cyklem spotkań z przedsiębiorcami. Dzięki nim możemy wdrożyć optymalną pomoc dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie przyszłe wydarzenia. Zapraszamy.

Zobacz terminy

Facebook

Twitter

RB__Poland Umorzenie udziałów a konieczność obniżenia kapitału zakładowego - Russell Bedford https://t.co/AnnaFvqbmc
RB__Poland Nowelizacja projektu ustawy o fundacji rodzinnej – zmiany w zakresie opodatkowania fundacji oraz jej beneficjentów… https://t.co/2IhwjBL4N3
RB__Poland Kto ma obowiązek powołania inspektora ochrony danych - Russell Bedford https://t.co/3RxgyehGpF
RB__Poland Zmiany w Polskiej Spółce Holdingowej od 2023 roku - Russell Bedford https://t.co/aqYlWXWef4