środa, 04 listopad 2020 14:10

Russell Bedford rekrutuje pięć nowych firm w pięciu regionach w ciągu jednego miesiąca

Hibiscus Audit Corporation ugruntowała obecność sieci w Japonii. Firma, której biura znajdują się w Tokio i Sapporo, uzupełnia istniejącą praktykę podatkową, księgową i doradczą Russella Bedforda w Tokio; dodając znaczącą wartość do regionu Azji i Pacyfiku.

W następnej kolejności nastąpił też dalszy wzrost w Afryce, a firma Amazon Associates w Zambii rozszerzyła zasięg sieci na piętnaście krajów na tym kontynencie.

Zaledwie kilka dni później firma Belrosaudit, znajdująca się w pierwszej piętnastce w Mińsku na Białorusi, dodała kolejne nowe terytorium do prężnego regionu europejskiego Russella Bedforda, obejmującego teraz 40 krajów.

Wkrótce potem pojawiła się Ameryka Łacińska, z nową, szóstą firmą partnerską w Chile, zatrudniającą około 85 pracowników w biurze w Santiago. Dodanie Addval Consultoría Integral było kluczowe dla strategii regionu, który od kilku lat odniósł znaczny sukces i postęp.

Ten okres imponującego rozwoju zakończył się rekrutacją ugruntowanej i postępowej 30-stki najlepszych praktyk w Bostonie z 17-osobowym zespołem kierowniczym. Świętująca 40. rocznica, wielokrotnie nagradzana LGA, LLP umacnia północnoamerykański region Russella Bedforda.

Prezes RBP Stephen Hamlet podsumował: „Jestem absolutnie zachwycony, mogąc powitać te 5 nowych firm. To był trudny rok dla wszystkich, a jednak w dużej mierze pomógł naszym firmom na całym świecie zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, aby być połączonym i być częścią globalnej sieci. Dziękuję mojemu zespołowi, a także naszym obecnym członkom, za wszystkie ich wysiłki, szczególnie w tych niepewnych czasach”.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Rozliczanie środków z tarczy antykryzysowej

poradnik

Po ponad roku pandemii trwa już proces rozliczania środków pozyskanych między innymi z Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Warto zabezpieczyć się na tę okoliczność i dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu subwencji i w jaki sposób przygotować dokumentację ujmującą jej wydatkowanie.

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Ulga na robotyzację – kiedy i w jaki sposób można z niej skorzystać? - Russell Bedford https://t.co/MFuSyhV4ds
12hreply
RB__Poland Prawnicy wetują zmiany w zakresie wyłączenia jawności rozpraw - Russell Bedford https://t.co/JRGzDYSKHy
RB__Poland Możliwe przesunięcie terminu instalacji kasy on-line - Russell Bedford https://t.co/4KeOG92iFy
RB__Poland Czy prawo do oddychania czystym powietrzem jest dobrem osobistym? - Russell Bedford https://t.co/2K8kpYDJSk