niedziela, 13 październik 2019 21:46

Russell Bedford rozwija sieć w Azji Środkowej

Russell Bedford International ogłosił kolejny etap rozbudowy sieci w Azji Środkowej. Inicjatywa, kierowana przez kazachstańską firmę Russell Bedford A + Partners, doprowadziła do powołania Audit Profi Group LLC i Asian Audit Alliance LLC na firmy należące do globalnej sieci profesjonalnych usług odpowiednio w Biszkeku, Kirgistanie i Duszanbe w Tadżykistanie.

Po przyjęciu tożsamości Russella Bedforda grupa Bishkek będzie teraz znana jako Russell Bedford APG, a firma Dushanbe jako Russell Bedford AAA.

 Ze swoimi mocnymi stronami związanymi z audytem i konsultacjami, Audit Profi Group i Asian Audit Alliance wnoszą do sieci bogate doświadczenie lokalnego sektora publicznego i prywatnego.

 Rosyjska firma należąca do sieci, Russell Bedford A + Partners, zapewni szkolenia i wsparcie techniczne nowym członkom w ramach nowo utworzonego sojuszu strategicznego.

 - Cieszę się z dalszego rozwoju naszej sieci na nowych terytoriach i tak pozytywnego rozwoju w Azji Środkowej, w szczególności zdobywania reprezentacji w Kirgistanie i Tadżykistanie. Chciałbym podziękować naszej kazachstańskiej firmie za kierowanie tą inicjatywą i wspieranie ciągłego rozwoju sieci - podsumowuje nominację Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford.

 Założyciel Audit Profi Group, Omurbek Ibraimakunov, dodaje: - Członkostwo w międzynarodowej sieci jest ważnym krokiem wspierającym nasze strategiczne plany rozwoju, które obejmują dostarczanie bardziej kompleksowej oferty naszym klientom. Z przyjemnością dołączamy do sieci Russell Bedford i zaczynamy uzyskiwać dostęp do wielu korzyści i ofert tej sieci, co pozwoli nam przenieść nas na wyższy poziom rozwoju.

- Dołączenie do międzynarodowej sieci Russella Bedforda jest kluczowym momentem w naszej historii. Z optymizmem podchodzimy do nowych możliwości, które zostaną udostępnione nam, a tym samym naszym klientom, w wyniku naszego nowego członkostwa, i czekamy na kontakt z innymi członkami z całego świata dla naszej obopólnej korzyści – komentuje Aloviddin Hamdamov partner w Asian Audit Alliance.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Przedłużenie terminów przekazania przez niektórych płatników zaliczek na podatek dochodowy i zryczałtowany podatek… https://t.co/p4nsgNrEmE
RB__Poland System Informacji Finansowej ma przeciwdziałać praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu - Russell Bedford https://t.co/pQWSlUtQJf
RB__Poland Polska na końcu stawki w rankingu Tax Foundation - Russell Bedford https://t.co/3LA2DOh4ZW
RB__Poland BREXIT. Zakup nieruchomości w Wielkiej Brytanii, a ulga mieszkaniowa - Russell Bedford https://t.co/dcwQAujYJ7