środa, 18 wrzesień 2019 20:49

Zapraszamy na wyjątkowe śniadanie podatkowe z Belgijską Izbą Biznesu

10 października, w siedzibie naszej firmy w Atlas Tower, przy Alejach Jerozolimskich, odbędzie się śniadanie prawno-podatkowe z Russell Bedford, współorganizowane przez naszego partnera Belgian Business Champer – Belgijską Izbę Biznesu. 

Spotkanie poprowadzą wybitni eksperci – Andrzej Dmowski i Leszek Dutkiewicz. 

Agenda 

09:30 - 10:00 – Rejestracja oraz powitalna kawa

10:00 - 11:00 – Rewolucje w podatkach w roku 2020 – dr Andrzej Dmowski

11:00 - 11:30 – przerwa kawowa

11:30 – 12:30 – Rozliczanie transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi – dokumentacja cen transferowych na nowych zasadach w roku 2019 i 2020. – Leszek Dutkiewicz

12:30 – 13:00 – Podsumowanie i wnioski - dyskusja

Wydarzenie jest bezpłatne. 

Informacja i rejestracja:
http://www.belgium.pl/events/business-breakfast-with-russel-bedford-271

Prowadzący:

Dr Andrzej Dmowski

Partner Zarządzający. Od 2011 roku pełni funkcję jednego z Partnerów Zarządzających w korporacji Russell Bedford Poland, oraz członka zgromadzenia dyrektorów Russell Bedford International - firm doradczych działających w ponad 90 krajach na całym świecie. Autor książki „Ceny Transferowe”, współautor komentarza „Ustawa o podatku dochodowym od osób prawnych”, autor wielu publikacji z zakresu prawa podatkowego. Prelegent na wykładach i szkoleniach z zakresu prawa podatkowego.

Leszek Dutkiewicz

Partner. Dyrektor biura w Katowicach. Od 2011 roku związany z kancelarią Russell Bedford Poland. W latach 2008 – 2011 pracował dla czołowych firm doradczych (Ernst & Young, KPMG, BDO), świadcząc usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Specjalizuje się w prawie podatkowym i gospodarczym, przede wszystkim w zakresie cen transakcyjnych, postępowań podatkowych oraz optymalizacji podatkowej. Autor publikacji o tematyce związanej z prawem podatkowym, cywilnym i międzynarodowym. Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

O Belgian Business Champer

Od 1992 roku Belgijska Izba Biznesu (BBC) nieustannie gromadzi Belgów prowadzących działalność gospodarczą w Polsce, oraz Polaków, którzy są bardzo zainteresowani związaniem się z Belgią lub już takie powiązania posiadają. Misją BBC jest tworzenie wartości i ułatwianie relacji biznesowych między Belgią a Polską. 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 56

W praktyce naszej kancelarii w sporej mierze skupiamy się na prawie korporacyjnym, które w Polsce nie jest zbyt przyjazne. Rząd nie dba szczególnie o interesy spółek, wychodząc z założenia, że są to silne organizacje, które mają środki, aby radzić sobie same. Szkoda, że zapomina się o tym jak cenne są chociażby dla rynku pracy.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Zmiana zakresu odpowiedzialności karnej za niegospodarność  - Russell Bedford Poland https://t.co/5BQnd9xij6
RB__Poland Ustawa o zatorach płatniczych remedium na podzieloną płatność? - Russell Bedford Poland https://t.co/TDB5mHVnNk
RB__Poland Ustawa o zatorach płatniczych remedium na podzieloną płatność? - Russell Bedford Poland https://t.co/rQeed3xyFO
RB__Poland Zapraszamy do lektury najnowszego numeru #RBMagazine Magazyn w formie darmowego pdf. do pobrania:… https://t.co/AK0zrs55hC