środa, 10 lipiec 2019 09:00

Grupa HMW mianowana na członka Russell Bedford w Brisbane

Russell Bedford International ogłosił powołanie HMW Group jako członka globalnej sieci profesjonalnych usług w Brisbane w Australii, uzupełniając tym samym zasięg sieci w największych miastach Australii.

Grupa HMW powstała w wyniku połączenia HMW Partners i Wallace Group w 2015 r., obie firmy powstały na początku lat 90-tych. Obecnie jest to grupa usług finansowych, która obejmuje działy operacyjne zajmujące się usługami księgowymi i biznesowymi, podatkami i usługami doradztwa korporacyjnego. Mając pięciu partnerów kapitałowych, czterech dyrektorów niekapitałowych i łącznie 56 pracowników, grupa ma zróżnicowaną bazę klientów w różnych branżach i sektorach, działających i inwestujących w Australii, regionie Azji i Pacyfiku oraz w USA.

Powołanie HMW Group jest fantastycznym dodatkiem do Russell Bedford po znacznym postępie sieci w Australii w ostatnich latach – podsumowuje nominację dyrektor generalny Russell Bedford, Stephen Hamlet. – Grupa jest wyraźnie zmotywowana do rozwoju, co czyni ją idealnym dodatkiem do naszej ambitnej sieci członków.

Partner HMW Group, James Whitelaw, dodaje: jako grupa na wyraźnej drodze do znaczącego wzrostu i rozwoju, w HMW byliśmy chętni do przyłączenia się do międzynarodowej sieci w celu wsparcia naszych planów rozwoju. Jesteśmy przekonani, że nasze nowe członkostwo pomoże nam w rozwoju naszej grupy i we wspieraniu rosnących międzynarodowych potrzeb naszych klientów. 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 60

W branży prawniczej kształcenie jest ustawiczne. Po pewnym czasie wchodzi w krew jak oddychanie. Na rynku jest sporo firm, które dają w tym zakresie wsparcie. W gronie tych renomowanych trwa od lat RB Akademia.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Czy słyszeliście już o akcjach oznaczonych? Radca prawny Justyna Kyć wyjaśnia czym są i czy warto by je zaimplement… https://t.co/NcOVVDzajl
24hreply
RB__Poland Posurfujemy po KRS i dostaniemy PSA dopiero w 2021 r. – wejście w życie elektronicznego postępowania przed KRS i Pr… https://t.co/kC9G6u6epA
RB__Poland E-fakturowanie - kolejny pomysł na uszczelnienie systemu VAT I kolejny obowiązek dla przedsiębiorców... https://t.co/fSIMK7Y7Vn