taking you further

Podatki • Prawo • Audyt • Outsourcing • Szkolenia

Odkrywaj świat wspólnie z Russell Bedford!

Odkrywaj świat wspólnie z Russell Bedford!

Podsumowanie ubiegłego roku obrazuje ekspansję grupy. 700 partnerów, 6000 pracowników, 300 biur w 100 krajach – to bilans, który zwiększa apetyt na dalsze eksplorowanie świata w poszukiwaniu innowacyjnych, nowoczesnych firm i ludzi, którym bliskie są ideały Russell Bedford.

„Badania to silnik, który napędza innowacje. Innowacje napędzają wzrost gospodarczy. Więc wszyscy zacznijmy odkrywać...” – to propozycja RBI na najbliższy rok. Zgodnie z tą koncepcją grupa wybrała nową paletę charakteryzujących ją kolorów, które odtąd będą pojawiały się w szacie graficznej między innymi odświeżonych stron internetowych. Poszukiwania obejmują przestrzeń, morze, ziemię, niebo i nas samych. W eksplorowaniu tych niezmierzonych obszarów mają pomagać starannie wybrane barwy, o mocnej symbolice. Space Blue – kosmiczny błękit znamionuje głębię i stabilność. Sea Green – morska zieleń – niesie ze sobą moc uzdrawiania. Earth Orange – pomarańczowa ziemia to radość, słońce i ciepło. Sky Blue – błękit nieba niesie ze sobą lojalność i spokój. Mind Magenta to harmonia i równowaga emocjonalna. Na tych właśnie wartościach ma opierać się rozwój wpisany w filozofię grupy.

Russell Bedford umacnia sieć połączeń

W ubiegłym roku Russell Bedford przyjął do swojego grona 17 nowych członków. Najwięcej, bo 45%, to firmy europejskie, 19,5% pochodzi z Ameryki Łacińskiej, 16% przypada Azji i rejonowi Pacyfiku, 11% stanowią członkowie z Bliskiego Wschodu i z Afryki, 8,5 – USA i Kanada. Bogactwo kultur, systemów prawnych i podatkowych, pozwala na poszerzanie horyzontów, poprzez wymianę doświadczeń i uruchamianie nowych, ciekawych inwestycji.

Pod kątem wspólnego odkrywania i rozwoju utworzono rady regionalne i centra doszkalające. Rozpoczęto wydawanie nowego miesięcznego biuletynu podatkowego. Otworzono specjalny kanał marki RBI Live. Wzrost grupy przyspieszył o 12% i znaleźliśmy się w ścisłej czołówce najlepszych firm konsultingowych na świecie.

Najbliższe 12 miesięcy biura RB spożytkują na wykorzystywanie możliwości, jakie daje przynależność do międzynarodowej sieci. Media społecznościowe ułatwiają to zadanie, dlatego RBI gorąco zachęca do zintensyfikowania obecności na Twitterze czy probiznesowym Linkedin.

Niżej znajdą Państwo adresy do profili RBI i RBP w mediach społecznościowych. Zapraszamy do przyłączenia się i wspólnego odkrywania świata!

RBI Facebook: https://www.facebook.com/Russell-Bedford-International-155824474453723/

RBI Twitter: https://twitter.com/Russell_Bedford

RBI LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/241836/

RB live – kanał na YouTube

https://www.youtube.com/user/RussellBedfordGroup

Russell Bedford Poland:

Facebook:

https://www.facebook.com/russellbedfordinpoland/

Twitter: https://twitter.com/RussellBedfordP

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/9999194/

Nasze marki

Nasze marki mobile