taking you further

Podatki • Prawo • Audyt • Outsourcing • Szkolenia

RB Akademia wśród 10 najlepszych firm szkoleniowych 2017 roku według Gazety Finansowej

RB Akademia wśród 10 najlepszych firm szkoleniowych 2017 roku według Gazety Finansowej

Nasz dział szkoleń po raz kolejny znalazł się w top 10 najlepszych firm szkoleniowych według Gazety Finansowej, która wyśrubowanymi kryteriami sprawdza jakość szkoleń biznesowych dostępnych na polskim rynku.

Poprzedni rok był dla nas sprzyjający, a 2018 z pewnością będzie jeszcze bardziej pomyślny. Dzięki wspólnemu wysiłkowi odświeżyliśmy bowiem naszą ofertę. Na nowej stronie dedykowanej szkoleniom: www.rbakademia.pl – dostosowujemy się do zmian, jakie daje nam rynek nowych technologii. Proponujemy nowe funkcjonalności, jak np. możliwość podglądu swoich poprzednich zgłoszeń, możliwość dodawania szkoleń do obserwowanych, możliwość wyszukiwania zaawansowanego tematu po miejscu, kategorii, dacie, etc., możliwość szybkiego kontaktu – centrum pomocy (faq, etc). Dla wygody klientów stworzyliśmy system opłat, którego nie ma żadna firma szkoleniowa w Polsce, to jest automatyzację rabatów i dynamiczne ceny, zwiększające się im bliżej terminu szkolenia. Cały portal jest robiony autorsko przez naszych programistów i dział marketingu, który śledzi trendy na rynku szkoleniowym i dostosowuje je do polskiej branży.

Wykwalifikowana kadra i świetne zaplecze – to gwarancja sukcesu, który potwierdza obecność naszej grupy szkoleniowej w rankingach. Tym razem zostaliśmy docenieni za wielkość przychodów, liczbę klientów indywidualnych i liczbę wykładowców.

Nasze marki

Nasze marki mobile