taking you further

Podatki • Prawo • Audyt • Outsourcing • Szkolenia

RB News

18-19 maja w stolicy Bawarii, Monachium, odbyła się konferencja Międzynarodowe podatki i EMEA 2018.
Ankiety przeprowadzone podczas Forum Cen Transferowych, które odbyło się 12 kwietnia br., z ramienia Ministerstwa Finansów, pozwoliły określić z czym najbardziej nie radzą sobie podatnicy i doradcy podatkowi przy sporządzaniu dokumentacji…
W swojej praktyce doradca podatkowy często musi powierzać prowadzone przez siebie sprawy adwokatowi lub radcy prawnemu. Krajowa Izba Doradców Podatkowych stworzyła projekt, który może to zmienić.
czwartek, 14 czerwiec 2018 08:55

Komentarz Pawła Kuli dla Pulsu Biznesu

Paweł Kula, doradca podatkowy w Russell Bedford, przyznaje, że wyroki sądów w sprawach podatkowych mogą wydawać się kontrowersyjne, ale i on zwraca uwagę na to, że składy orzekające są zobowiązane…
czwartek, 14 czerwiec 2018 08:44

Sieć RBI objęła Honduras

Grupa Russell Bedford International ogłosiła powołanie Sarmiento & Asociados z Hondurasu jako nowej firmy zrzeszonej w globalnej sieci profesjonalnych usług konsultingowych.
poniedziałek, 11 czerwiec 2018 14:57

dr Andrzej Dmowski dla Rzeczpospolitej

Mecenas Andrzej Dmowski przygotował dla Rzeczypospolitej krótką opinię na temat systemu podzielonej płatności oraz informacji o przepływach pieniężnych STIR do artykułu „VAT: płatność podzielona a odszkodowania i roszczenia ubezpieczeniowe”.
Po raz kolejny zostaliśmy wymienieni jako jedna z największych firm doradczych na świecie.
Miło nam zawiadomić, że zostaliśmy nominowani do nagrody Monitora Biznesu – ogólnopolskiego, niezależnego dodatku „Rzeczpospolitej”.
25-27.05.2018 r. w Hotelu Aubrecht Country Spa Resort, zlokalizowanym nieopodal jeziora Szczytno, odbył się Dzień Doradcy Podatkowego. Najważniejszym punktem obchodów było obszerne wystąpienie dr. Andrzeja Dmowskiego, który przedstawiał gorący temat…
Koniec siedzenia za biurkiem w wygodnym fotelu! Pora na ciężką pracę! – z tym postanowieniem drużyna Russell Bedford ruszyła do biegu przełajowego w szlachetnym celu.
Russell Bedford International przyjął do grupy kolejną firmę z Afryki. RBP ogłosił nominację Kasegenya & Co. jako pierwszej firmy świadczącej profesjonalne usługi sieciowe w Tanzanii.
Zachodniopomorski oraz Lubuski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych zapraszają na szkolenie organizowane z okacji Dnia Doradcy Podatkowego, które odbędzie się w dniach 25-27.05.2018 r. w Hotelu Aubrecht Country Spa Resort.…
Russell Bedford International przyjął do grupy Ashwin Brothers z Nairobi, stolicy Kenii.
Strona 1 z 11

Nasze marki

Nasze marki mobile