RB Magazine numer 23

Gazeta Finansowa bardzo wysoko oceniła nas w tegorocznym rankingu firm szkoleniowych. W  ogólnym zestawieniu uplasowaliśmy się na 6. miejscu! Ponadto, Russell Bedford International jako międzynarodowa sieć firm konsultingowo-doradczych zajęła 17. miejsce na świecie. Jest nam niezmiernie miło, że możemy Państwu o tym powiedzieć, ponieważ tego rodzaju rankingi i zestawienia pokazują wysoką pozycję naszej sieci na świecie. Dziękujemy!

 

Tematem tego numeru są nowe zasady obliczania kwoty wolnej od podatku. Artykuł ten przygotował dla Państwa Piotr Popiel - Młodszy Konsultant Podatkowy Russell Bedford. Ponadto, polecamy również tekst Aleksandry Księżyk, szczegółowo omawiający opinie i interpretacje dotyczące przekształcenia przedsiębiorcy w spółkę kapitałową , a obowiązek poinformowania o tym pracowników.

W dziale „Podatki” znajdą Państwo zagadnienia dotyczące planowanych zmian w akcyzie na samochody osobowe w 2017 r., nowego systemu monitorowania przewozu towarów, podstawowej oraz obniżonej stawki VAT wobec budwy i modernizacji obiektów zaliczonych do budownictwa objętego społecznym programem mieszkaniowym czy np. artykuł, który omawia nieodpłatne użyczenie nieruchomości na potrzeby działalności gospodarczej w podatku PIT.

Partner Zarządzający odpowiedzialny za Departament Marketingu i Szkoleń oraz Outsourcingu Kadr i Płac - Wojciech Ośka -  przygotował dla Państwa tekst, w którym zdradza, jakie są najważniejsze cechy dobrego menadżera. W artykule tym, znajdą Państwo również kilka wskazówek dotyczących nowoczesnego podejścia do pracownika. Polecamy!

Zachęcam również do bliższego zapoznania się z najnowszym katalogiem szkoleń Akademii Russell Bedford. Obejmuje on szkolenia, odbywające się w I kwartale 2017 r., dzięki temu można wcześniej już zaplanować zakres szkolenia pracowników i terminy ich delegacji na szkolenia. Katalog mogą Państwo pobrać w wersji pdf. na naszej stronie internetowej - www.russellbedford.pl

Serdecznie zapraszam!
Angelika Kozłowska

Poprzednie wydania

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Wykorzystywanie treści

Wszelkie prawa do treści zawartych w magazynie są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów magazynu jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności zabronione jest dokonywane bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części magazynu.

O Russell Bedford

broszura rb 2020

Witamy

w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 35 lat światowa sieć firm konsultingowych Russell Bedford International zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Pobierz broszurę Russell Bedford

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Tarcza antykryzysowa o krok dalej. Rada Ministrów przyjęła pakiet - Russell Bedford https://t.co/fl2WDSpoMv
RB__Poland Dziennik Gazeta Prawna opublikował najnowszy ranking firm doradztwa podatkowego za 2019 r. W takich chwilach jak ta… https://t.co/xQX9clfKFT
RB__Poland Prawo w czasach pandemii: https://t.co/JQeVBU0e1h
RB__Poland Weszły w życie szczególnie potrzebne zmiany w przedmiocie upadłości konsumenckiej - Russell Bedford https://t.co/l1JD8X9P6k