RB Magazine numer 23

Gazeta Finansowa bardzo wysoko oceniła nas w tegorocznym rankingu firm szkoleniowych. W  ogólnym zestawieniu uplasowaliśmy się na 6. miejscu! Ponadto, Russell Bedford International jako międzynarodowa sieć firm konsultingowo-doradczych zajęła 17. miejsce na świecie. Jest nam niezmiernie miło, że możemy Państwu o tym powiedzieć, ponieważ tego rodzaju rankingi i zestawienia pokazują wysoką pozycję naszej sieci na świecie. Dziękujemy!

 

Tematem tego numeru są nowe zasady obliczania kwoty wolnej od podatku. Artykuł ten przygotował dla Państwa Piotr Popiel - Młodszy Konsultant Podatkowy Russell Bedford. Ponadto, polecamy również tekst Aleksandry Księżyk, szczegółowo omawiający opinie i interpretacje dotyczące przekształcenia przedsiębiorcy w spółkę kapitałową , a obowiązek poinformowania o tym pracowników.

W dziale „Podatki” znajdą Państwo zagadnienia dotyczące planowanych zmian w akcyzie na samochody osobowe w 2017 r., nowego systemu monitorowania przewozu towarów, podstawowej oraz obniżonej stawki VAT wobec budwy i modernizacji obiektów zaliczonych do budownictwa objętego społecznym programem mieszkaniowym czy np. artykuł, który omawia nieodpłatne użyczenie nieruchomości na potrzeby działalności gospodarczej w podatku PIT.

Partner Zarządzający odpowiedzialny za Departament Marketingu i Szkoleń oraz Outsourcingu Kadr i Płac - Wojciech Ośka -  przygotował dla Państwa tekst, w którym zdradza, jakie są najważniejsze cechy dobrego menadżera. W artykule tym, znajdą Państwo również kilka wskazówek dotyczących nowoczesnego podejścia do pracownika. Polecamy!

Zachęcam również do bliższego zapoznania się z najnowszym katalogiem szkoleń Akademii Russell Bedford. Obejmuje on szkolenia, odbywające się w I kwartale 2017 r., dzięki temu można wcześniej już zaplanować zakres szkolenia pracowników i terminy ich delegacji na szkolenia. Katalog mogą Państwo pobrać w wersji pdf. na naszej stronie internetowej - www.russellbedford.pl

Serdecznie zapraszam!
Angelika Kozłowska

Poprzednie wydania

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Wykorzystywanie treści

Wszelkie prawa do treści zawartych w magazynie są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów magazynu jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności zabronione jest dokonywane bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części magazynu.

RB Magazine

RB Magazine numer 55

Tematy na czasie to split payment, raportowanie MDR, nowa matryca stawek VAT. Zmianom przyglądamy się na bieżąco na naszym portalu i w mediach społecznościowych. W magazynie podsumowujemy najważniejsze z nich, a także zwracamy uwagę na takie, które są równie ważne, ale niekoniecznie „medialne”.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Przeprowadzanie inwestycji na obszarach Natura 2000 - Russell Bedford Poland https://t.co/Y93sRBhiuX
14hreply
RB__Poland Ceny transferowe. Japońska reforma podatkowa - Russell Bedford Poland https://t.co/G3H1Jeku2n
RB__Poland RB dla @Forbes Podatek GAFA wymierzony w amerykańskie korporacje oznacza konkretne wpływy do budżetu. Jednak rząd M… https://t.co/O4PtZ6SwAt
RB__Poland Drużyna Russell Bedford pobiegnie w Runmageddonie! 💪💪💪 https://t.co/A3Y47wpyK6 https://t.co/YYt5eQXNtB