RB Magazine numer 22

Kolejne wydanie RB Magazine obfituje w wiele artykułów, które dotyczą głównie aktualności w podatkach. Głównym tematem numeru jest artykuł napisany przez Rafała Dąbrowskiego - Starszego Managera w Departamencie Doradztwa Podatkowego.  Porusza on kwestie związane z odmową rejestracji podatnika VAT oraz jego wykreślaniem z rejestru. Polecam lekturę tego tekstu!

 

Co jeszcze czeka na Państwa w dziale „Podatki”? JPK. Dla kogo i od kiedy? Kaucja rejestracyjna sposobem na fikcyjne spółki czy np . sprzedaż odrolnionej działki, a obowiązek  zapłaty podatku VAT.  Leszek Dutkiewicz przygotował dla Państwa artykuł, w którym omawia projekt ustawy o polskich REIT-ach. Polecam również tekst Piotra Popiela dotyczący nowych graczy na polskim rynku nieruchomości.

W tym miesiącu Wojciech Ośka - Partner Zarządzający odpowiedzialny za Departament Marketingu i Szkoleń oraz Outsourcingu Kadr i Płac opowiada o najważniejszych czynnikach, jakie powinniśmy brać pod uwagę, wybierając partnera szkoleniowego.

Serdecznie zapraszam Państwa na wydarzenia organizowane przez Akademię Russell Bedford. Nasze szkolenia, to bogata oferta zajęć np. wyjazdowych, które łączą skuteczną naukę z odpoczynkiem.  A na hasło „RB Magazine” czekają na Państwa zniżki na wybrane szkolenia!

Zapraszam

Angelika Kozłowska
Redaktor Naczelna

Poprzednie wydania

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Wykorzystywanie treści

Wszelkie prawa do treści zawartych w magazynie są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów magazynu jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności zabronione jest dokonywane bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części magazynu.

RB Magazine

RB Magazine numer 60

W branży prawniczej kształcenie jest ustawiczne. Po pewnym czasie wchodzi w krew jak oddychanie. Na rynku jest sporo firm, które dają w tym zakresie wsparcie. W gronie tych renomowanych trwa od lat RB Akademia.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Posurfujemy po KRS i dostaniemy PSA dopiero w 2021 r. – wejście w życie elektronicznego postępowania przed KRS i Pr… https://t.co/kC9G6u6epA
15hreply
RB__Poland E-fakturowanie - kolejny pomysł na uszczelnienie systemu VAT I kolejny obowiązek dla przedsiębiorców... https://t.co/fSIMK7Y7Vn
RB__Poland Kolejna autorka wygrywa proces o smog. Być może precedens wymusi w końcu działania, na których skorzystamy wszyscy.… https://t.co/WmEg8mYRTQ