RB Magazine numer 21

Zostaliśmy zwycięzcami 2017 Corporate Live Wire Awards w kategorii firma doradztwa podatkowego. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez członków Corporate Live Wire oraz osoby zaproszone, pracujące w różnych branżach. Wszystkim osobom, które obdarzyły nas zaufaniem, chcemy serdecznie podziękować!

 

Tematem tego numeru, jest artykuł napisany przez Wojciecha Ośkę - Partnera Zarządzającego odpowiedzialnego za Departament Marketingu i Szkoleń oraz Outsourcingu Kadr i Płac. Omawia on istotne kwestie związane ze zmianą finansowania szkoleń ze środków Unii Europejskiej.  Wyjaśnia, jak będą finansowane szkolenia i jakie aspekty są najbardziej istotne przy wyborze odpowiednich warsztatów.

Niezmiernie miło jest nam również Państwa poinformować, że  Russell Bedford Poland Akademia Sp. z o.o. otrzymała ceniony certyfikat ISO9001 w zakresie świadczenia usług szkoleniowych. Jest to potwierdzenie dla Państwa, że nasze usługi znajdują się na najwyższym,  międzynarodowym poziomie.

W tym miesiącu skupiliśmy się na poruszaniu kwestii podatkowych  - zmian oraz regulacji, które mogą budzić Państwa wątpliwości. Dlatego szczególnie zachęcamy do zapoznania się z tym, jak będą wyglądały nowe zasady rejestracji oraz wyrejestrowania podatnika VAT od 2017 r. oraz jak wygląda projekt zmian w ustawie o podatku VAT. Piotr Popiel skrupulatnie wyjaśnia, jakie nowe możliwości niesie za sobą nowa stawka CIT - polecamy!

Mamy również nadzieję, że jesienne kursy i szkolenia Akademii Russell Bedford okażą się dla Państwa ciekawe! Dla czytelników magazynu  przygotowaliśmy specjalne ceny rabatowe na hasło: „RB Magazine”.

Życzę przyjemnej lektury

Angelika Kozłowska

Poprzednie wydania

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Wykorzystywanie treści

Wszelkie prawa do treści zawartych w magazynie są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów magazynu jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności zabronione jest dokonywane bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części magazynu.

O Russell Bedford

broszura rb 2020

Witamy

w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 35 lat światowa sieć firm konsultingowych Russell Bedford International zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Pobierz broszurę Russell Bedford

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Przestój ekonomiczny lub obniżony wymiar pracy. Jak wypełnić wniosek o dofinansowanie? - Russell Bedford https://t.co/3fU1bXR1fV
7hreply
RB__Poland Ulga w PIT na smart zegarek dla dziecka - Russell Bedford https://t.co/ubiV6BlPJc
12hreply
RB__Poland Prawnicy pro bono – postojowe a forma opodatkowania - Russell Bedford https://t.co/UsnLCMp8ck
17hreply
RB__Poland Setki tysięcy nowojorczyków bez zasiłku dla bezrobotnych. Przez przestarzałą technologię. https://t.co/EVSUnidwZy
22hreply