RB Magazine numer 21

Zostaliśmy zwycięzcami 2017 Corporate Live Wire Awards w kategorii firma doradztwa podatkowego. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez członków Corporate Live Wire oraz osoby zaproszone, pracujące w różnych branżach. Wszystkim osobom, które obdarzyły nas zaufaniem, chcemy serdecznie podziękować!

 

Tematem tego numeru, jest artykuł napisany przez Wojciecha Ośkę - Partnera Zarządzającego odpowiedzialnego za Departament Marketingu i Szkoleń oraz Outsourcingu Kadr i Płac. Omawia on istotne kwestie związane ze zmianą finansowania szkoleń ze środków Unii Europejskiej.  Wyjaśnia, jak będą finansowane szkolenia i jakie aspekty są najbardziej istotne przy wyborze odpowiednich warsztatów.

Niezmiernie miło jest nam również Państwa poinformować, że  Russell Bedford Poland Akademia Sp. z o.o. otrzymała ceniony certyfikat ISO9001 w zakresie świadczenia usług szkoleniowych. Jest to potwierdzenie dla Państwa, że nasze usługi znajdują się na najwyższym,  międzynarodowym poziomie.

W tym miesiącu skupiliśmy się na poruszaniu kwestii podatkowych  - zmian oraz regulacji, które mogą budzić Państwa wątpliwości. Dlatego szczególnie zachęcamy do zapoznania się z tym, jak będą wyglądały nowe zasady rejestracji oraz wyrejestrowania podatnika VAT od 2017 r. oraz jak wygląda projekt zmian w ustawie o podatku VAT. Piotr Popiel skrupulatnie wyjaśnia, jakie nowe możliwości niesie za sobą nowa stawka CIT - polecamy!

Mamy również nadzieję, że jesienne kursy i szkolenia Akademii Russell Bedford okażą się dla Państwa ciekawe! Dla czytelników magazynu  przygotowaliśmy specjalne ceny rabatowe na hasło: „RB Magazine”.

Życzę przyjemnej lektury

Angelika Kozłowska

Poprzednie wydania

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Wykorzystywanie treści

Wszelkie prawa do treści zawartych w magazynie są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów magazynu jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności zabronione jest dokonywane bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części magazynu.

RB Magazine

RB Magazine numer 55

Tematy na czasie to split payment, raportowanie MDR, nowa matryca stawek VAT. Zmianom przyglądamy się na bieżąco na naszym portalu i w mediach społecznościowych. W magazynie podsumowujemy najważniejsze z nich, a także zwracamy uwagę na takie, które są równie ważne, ale niekoniecznie „medialne”.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Zapraszamy na wyjątkowe śniadanie podatkowe z Belgijską Izbą Biznesu - Russell Bedford Poland https://t.co/TFGcpqEmac
5hreply
RB__Poland Uzyskanie zgody organu spółki na dokonanie czynności prawnej przez spółkę jest również w interesie kontrahenta - Ru… https://t.co/RB8RGXVIQq
RB__Poland Dodatkowe informacje ws. wykazu podatników VAT - Russell Bedford Poland https://t.co/5JGinMFPtd
RB__Poland Russell Bedford na konferencji #Mazurytobiznes. Zobacz fotorelację: https://t.co/mHMjo3qHDd https://t.co/uh8ru9j9dt