RB Magazine numer 21

Zostaliśmy zwycięzcami 2017 Corporate Live Wire Awards w kategorii firma doradztwa podatkowego. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez członków Corporate Live Wire oraz osoby zaproszone, pracujące w różnych branżach. Wszystkim osobom, które obdarzyły nas zaufaniem, chcemy serdecznie podziękować!

 

Tematem tego numeru, jest artykuł napisany przez Wojciecha Ośkę - Partnera Zarządzającego odpowiedzialnego za Departament Marketingu i Szkoleń oraz Outsourcingu Kadr i Płac. Omawia on istotne kwestie związane ze zmianą finansowania szkoleń ze środków Unii Europejskiej.  Wyjaśnia, jak będą finansowane szkolenia i jakie aspekty są najbardziej istotne przy wyborze odpowiednich warsztatów.

Niezmiernie miło jest nam również Państwa poinformować, że  Russell Bedford Poland Akademia Sp. z o.o. otrzymała ceniony certyfikat ISO9001 w zakresie świadczenia usług szkoleniowych. Jest to potwierdzenie dla Państwa, że nasze usługi znajdują się na najwyższym,  międzynarodowym poziomie.

W tym miesiącu skupiliśmy się na poruszaniu kwestii podatkowych  - zmian oraz regulacji, które mogą budzić Państwa wątpliwości. Dlatego szczególnie zachęcamy do zapoznania się z tym, jak będą wyglądały nowe zasady rejestracji oraz wyrejestrowania podatnika VAT od 2017 r. oraz jak wygląda projekt zmian w ustawie o podatku VAT. Piotr Popiel skrupulatnie wyjaśnia, jakie nowe możliwości niesie za sobą nowa stawka CIT - polecamy!

Mamy również nadzieję, że jesienne kursy i szkolenia Akademii Russell Bedford okażą się dla Państwa ciekawe! Dla czytelników magazynu  przygotowaliśmy specjalne ceny rabatowe na hasło: „RB Magazine”.

Życzę przyjemnej lektury

Angelika Kozłowska

Poprzednie wydania

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Wykorzystywanie treści

Wszelkie prawa do treści zawartych w magazynie są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów magazynu jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności zabronione jest dokonywane bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części magazynu.

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland W Russell Bedford Poland nie zwalniamy tempa! - Russell Bedford https://t.co/INecZCTW7D
4hreply
RB__Poland Wyższa akcyza na samochody używane ma zablokować ich sprowadzanie z Niemiec - Russell Bedford https://t.co/apiuekpNHy
8hreply
RB__Poland Podatki zagraniczne: łatanie budżetu podwyżką podatków – tak to się robi w Rosji - Russell Bedford https://t.co/JAnmw9XYFf
RB__Poland Vacatio legis tzw. Piątki dla zwierząt ma zostać wydłużone - Russell Bedford https://t.co/nOzI82thiV