RB Magazine numer 20

To już 20. numer RB Magazine! Jest nam niezmiernie miło, że w każdym miesiącu grono naszych czytelników powiększa się! Obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby publikowane przez nas artykuły były dla Państwa ciekawe i przede wszystkim pomocne.

1 września 2016 r. odbyła się kolejna gala Book of Lists. Nasza firma została wyróżniona w plebiscycie Rising Stars, który nagradza firmy, świadczące usługi wyróżniające się na tle rynku. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie i współpracę, która zaowocowała takim wyróżnieniem!

Tematem  tego numeru są sankcje związane z nieprzedłożeniem odpowiednim organom  dokumentacji podatkowych cen transferowych. Michał Zdanowski szczegółowo opisuje to zagadnienie i zwraca uwagę na konsekwencje,  wynikające z tego tytułu dla podatników. Polecamy!

Dział podatkowy przygotował dla Państwa kilka naprawdę  interesujących artykułów. Dotyczą  one m.in. ustawy o podatku od sprzedaży detalicznej, która weszła w życie 1 września 2016 r., modelu podzielności płatności, zmiany w przepisach rozporządzenia dotyczącego zwolnień w podatku od towarów i usług czy projektu ustawy o wymianie informacji z innymi państwami.

Chcemy tez zwrócić na Państwa uwagę na wydarzenia, które organizuje Akademia Russell Bedford. Będą nimi dwie konferencje. Jedna poświęcona prawu pracy, druga zaś poruszać będzie kwestie związane ze zmianami w cenach transferowych  od 2017 r. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z programami konferencji!

W rubryce „Prawo” czekają na Państwa tematy związane z dobrowolnym poddaniem się odpowiedzialności, korektami deklaracji oraz  artykuł, który porusza kwestię nieujawnionych przychodów -  autorstwa Piotra Popiela.

Serdecznie zapraszam!

Angelika Kozłowska

Poprzednie wydania

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Wykorzystywanie treści

Wszelkie prawa do treści zawartych w magazynie są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów magazynu jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności zabronione jest dokonywane bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części magazynu.

O Russell Bedford

broszura rb 2020

Witamy

w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 35 lat światowa sieć firm konsultingowych Russell Bedford International zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Pobierz broszurę Russell Bedford

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Prawo pracy i ubezpieczenia społeczne w projekcie tarczy antykryzysowej – rozbieżności interpretacyjne - Russell Be… https://t.co/uXJKhdgNy7
6hreply
RB__Poland RT @RussellBedford: Our CEO answers questions on how the network is dealing with the current situation. https://t.co/EmmgMBXpUe
RB__Poland Specustawa dotycząca Tarczy Antykryzysowej – opcje wsparcia w zakresie podatków i poprawki Senatu - Russell Bedford https://t.co/23QitSsNgn
RB__Poland Płynność finansowa w dobie koronawirusa. Darowizna w rodzinie a podatek - Russell Bedford https://t.co/wTDMzHh9MA