RB Magazine numer 20

To już 20. numer RB Magazine! Jest nam niezmiernie miło, że w każdym miesiącu grono naszych czytelników powiększa się! Obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby publikowane przez nas artykuły były dla Państwa ciekawe i przede wszystkim pomocne.

1 września 2016 r. odbyła się kolejna gala Book of Lists. Nasza firma została wyróżniona w plebiscycie Rising Stars, który nagradza firmy, świadczące usługi wyróżniające się na tle rynku. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie i współpracę, która zaowocowała takim wyróżnieniem!

Tematem  tego numeru są sankcje związane z nieprzedłożeniem odpowiednim organom  dokumentacji podatkowych cen transferowych. Michał Zdanowski szczegółowo opisuje to zagadnienie i zwraca uwagę na konsekwencje,  wynikające z tego tytułu dla podatników. Polecamy!

Dział podatkowy przygotował dla Państwa kilka naprawdę  interesujących artykułów. Dotyczą  one m.in. ustawy o podatku od sprzedaży detalicznej, która weszła w życie 1 września 2016 r., modelu podzielności płatności, zmiany w przepisach rozporządzenia dotyczącego zwolnień w podatku od towarów i usług czy projektu ustawy o wymianie informacji z innymi państwami.

Chcemy tez zwrócić na Państwa uwagę na wydarzenia, które organizuje Akademia Russell Bedford. Będą nimi dwie konferencje. Jedna poświęcona prawu pracy, druga zaś poruszać będzie kwestie związane ze zmianami w cenach transferowych  od 2017 r. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z programami konferencji!

W rubryce „Prawo” czekają na Państwa tematy związane z dobrowolnym poddaniem się odpowiedzialności, korektami deklaracji oraz  artykuł, który porusza kwestię nieujawnionych przychodów -  autorstwa Piotra Popiela.

Serdecznie zapraszam!

Angelika Kozłowska

Poprzednie wydania

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Wykorzystywanie treści

Wszelkie prawa do treści zawartych w magazynie są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów magazynu jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności zabronione jest dokonywane bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części magazynu.

RB Magazine

RB Magazine numer 59

Piąta edycja konferencji Ceny Transferowe 2019/2020 ma w temacie głównym nowe podejście do transakcji realizowanych w grupach podmiotów powiązanych. Prowadzący podsumują nowości, jakie przyniósł nam miniony rok, i przedstawią plany na 2020. Jako przydatny bonus przygotowaliśmy dla Was kalendarz zmian i podsumowanie, które warto mieć pod ręką.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Od pierwszego dnia nowego roku obowiązuje „lex uber". Zmiany dla kierowców i klientów - Russell Bedford Poland https://t.co/sRV0YwiJCf
10hreply
RB__Poland Zatrzymanie decyzją starosty prawa jazdy dłużnikowi alimentacyjnemu uchylającemu się od alimentów jest obligatoryjn… https://t.co/DsGM75HCGN