RB Magazine numer 12

W nowym 2016 roku składamy Państwu życzenia wszelkiej pomyślności! Ostatni rok był dla nas bardzo pracowity. Nasi eksperci robią wszystko, aby artykuły zamieszczane w magazynie zawsze poruszały istotne kwestie oraz sygnalizowały nadchodzące zmiany.

Chcemy pochwalić się bardzo dobrą wiadomością! Dr Andrzej Dmowski został laureatem w konkursie „Złote skrzydła” - konkursu organizowanego przez „Dziennik Gazetę Prawną” za publikację „Opodatkowanie pochodnych instrumentów finansowych podatkiem dochodowym od osób prawnych. Aspekty prawne, podatkowe, bilansowe”.

Tematem najnowszego numeru jest artykuł Jacka Kalinowskiego dotyczący podatku VAT w branży elektronicznej. Zapraszamy do zapoznania się z nim na stornie czwartej.

W tym miesiącu skupiliśmy się na tematyce podatkowej, dlatego też, w tej rubryce znajdą Państwo wiele ciekawych artykułów m.in. „Dostawa o rozumieniu ustawy o VAT to nie tylko fizyczne wydawanie rzeczy”, „ Ministerstwo Finansów zapowiada kontrole z zakresu cen transferowych w 2016 r.” czy też artykuł Bożeny Zawiszy dotyczący kwoty wolnej od podatku. Serdecznie polecamy również tekst Krzysztofa Jagody o pracownikach oddelegowanych do pracy za granicą.

W dziale „Prawo” mogą Państwo przeczytać o tym, jakie są ramy odpowiedzialności odszkodowawczej członków rady nadzorczej wobec spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Zapraszamy!

Wszelkiej pomyślności w nowym 2016 roku
Angelika Kozłowska
Redaktor naczelna

Poprzednie wydania

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Wykorzystywanie treści

Wszelkie prawa do treści zawartych w magazynie są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów magazynu jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności zabronione jest dokonywane bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części magazynu.

O Russell Bedford

broszura rb 2020

Witamy

w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 35 lat światowa sieć firm konsultingowych Russell Bedford International zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Pobierz broszurę Russell Bedford

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Tarcza antykryzysowa o krok dalej. Rada Ministrów przyjęła pakiet - Russell Bedford https://t.co/fl2WDSpoMv
RB__Poland Dziennik Gazeta Prawna opublikował najnowszy ranking firm doradztwa podatkowego za 2019 r. W takich chwilach jak ta… https://t.co/xQX9clfKFT
RB__Poland Prawo w czasach pandemii: https://t.co/JQeVBU0e1h
RB__Poland Weszły w życie szczególnie potrzebne zmiany w przedmiocie upadłości konsumenckiej - Russell Bedford https://t.co/l1JD8X9P6k