RB Magazine numer 11

Jest nam niezmiernie miło oddać w Państwa ręce to specjalne wydanie „RB Magazine”, które w całości poświęciliśmy tematyce cen transferowych. Przez cały rok nasi eksperci starali się na bieżąco informować Państwa o planowanych zmianach oraz wyjaśniać kwestie, które mogłyby budzić wątpliwości.

 

Listopadowy numer zawiera zbiór wszystkich opublikowanych przez nas do tej pory artykułów z zakresu cen transakcyjnych. Przedstawiamy najważniejsze zmiany, mówimy o tym, kogo będą one dotyczyć i na co należy zwrócić szczególną uwagę. Wierzymy, że w ten sposób pomagamy Państwu lepiej przygotować się do wejścia w życie nowych przepisów.

Dlaczego jedenasty numer magazynu postanowiliśmy poświęcić tej tematyce? Jest to związane ze zorganizowaną przez nas konferencją „Ceny transferowe 2016-2017”, która odbyła się w dniach 30 listopada oraz 1 grudnia 2015 r. Podczas tego spotkania zostały omówione zarówno zmiany wchodzące w życie w 2016 r. jak i te, które planowane są na rok 2017. Prelegentami tego wydarzenia byli: dr Andrzej Dmowski, Radosław Piekarz, Jarosław Dziewa, Rafał Dąbrowski, Leszek Dutkiewicz oraz Piotr Passowicz. Na stronie trzeciej czeka na Państwa fotorelacja z konferencji. Zapraszamy!

Oczywiście cały czas będziemy śledzić tematykę cen transferowych i, jeżeli tylko pojawią się nowe, istotne kwestie – będziemy Państwa o tym informować na łamach naszego magazynu.

Życzę przyjemnej lektury. 

Angelika Kozłowska
Redaktor naczelna

Poprzednie wydania

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Wykorzystywanie treści

Wszelkie prawa do treści zawartych w magazynie są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów magazynu jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności zabronione jest dokonywane bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części magazynu.

RB Magazine

RB Magazine numer 59

Piąta edycja konferencji Ceny Transferowe 2019/2020 ma w temacie głównym nowe podejście do transakcji realizowanych w grupach podmiotów powiązanych. Prowadzący podsumują nowości, jakie przyniósł nam miniony rok, i przedstawią plany na 2020. Jako przydatny bonus przygotowaliśmy dla Was kalendarz zmian i podsumowanie, które warto mieć pod ręką.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Od pierwszego dnia nowego roku obowiązuje „lex uber". Zmiany dla kierowców i klientów - Russell Bedford Poland https://t.co/sRV0YwiJCf
8hreply
RB__Poland Zatrzymanie decyzją starosty prawa jazdy dłużnikowi alimentacyjnemu uchylającemu się od alimentów jest obligatoryjn… https://t.co/DsGM75HCGN