RB Magazine numer 11

Jest nam niezmiernie miło oddać w Państwa ręce to specjalne wydanie „RB Magazine”, które w całości poświęciliśmy tematyce cen transferowych. Przez cały rok nasi eksperci starali się na bieżąco informować Państwa o planowanych zmianach oraz wyjaśniać kwestie, które mogłyby budzić wątpliwości.

 

Listopadowy numer zawiera zbiór wszystkich opublikowanych przez nas do tej pory artykułów z zakresu cen transakcyjnych. Przedstawiamy najważniejsze zmiany, mówimy o tym, kogo będą one dotyczyć i na co należy zwrócić szczególną uwagę. Wierzymy, że w ten sposób pomagamy Państwu lepiej przygotować się do wejścia w życie nowych przepisów.

Dlaczego jedenasty numer magazynu postanowiliśmy poświęcić tej tematyce? Jest to związane ze zorganizowaną przez nas konferencją „Ceny transferowe 2016-2017”, która odbyła się w dniach 30 listopada oraz 1 grudnia 2015 r. Podczas tego spotkania zostały omówione zarówno zmiany wchodzące w życie w 2016 r. jak i te, które planowane są na rok 2017. Prelegentami tego wydarzenia byli: dr Andrzej Dmowski, Radosław Piekarz, Jarosław Dziewa, Rafał Dąbrowski, Leszek Dutkiewicz oraz Piotr Passowicz. Na stronie trzeciej czeka na Państwa fotorelacja z konferencji. Zapraszamy!

Oczywiście cały czas będziemy śledzić tematykę cen transferowych i, jeżeli tylko pojawią się nowe, istotne kwestie – będziemy Państwa o tym informować na łamach naszego magazynu.

Życzę przyjemnej lektury. 

Angelika Kozłowska
Redaktor naczelna

Poprzednie wydania

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Wykorzystywanie treści

Wszelkie prawa do treści zawartych w magazynie są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów magazynu jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności zabronione jest dokonywane bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części magazynu.

RB Magazine

RB Magazine numer 55

Tematy na czasie to split payment, raportowanie MDR, nowa matryca stawek VAT. Zmianom przyglądamy się na bieżąco na naszym portalu i w mediach społecznościowych. W magazynie podsumowujemy najważniejsze z nich, a także zwracamy uwagę na takie, które są równie ważne, ale niekoniecznie „medialne”.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Przeprowadzanie inwestycji na obszarach Natura 2000 - Russell Bedford Poland https://t.co/Y93sRBhiuX
14hreply
RB__Poland Ceny transferowe. Japońska reforma podatkowa - Russell Bedford Poland https://t.co/G3H1Jeku2n
RB__Poland RB dla @Forbes Podatek GAFA wymierzony w amerykańskie korporacje oznacza konkretne wpływy do budżetu. Jednak rząd M… https://t.co/O4PtZ6SwAt
RB__Poland Drużyna Russell Bedford pobiegnie w Runmageddonie! 💪💪💪 https://t.co/A3Y47wpyK6 https://t.co/YYt5eQXNtB