RB Magazine numer 5

To już piąty numer RB Magazine! Przede wszystkim, chcielibyśmy się pochwalić – zajęliśmy drugie miejsce w rankingu Book of Lists 2015! Ponadto, znajdujemy się wśród 50 największych kancelarii prawnych w Polsce! Dziękujemy Państwu za to, że nieustannie obdarzacie nas swoim zaufaniem

W tym miesiącu czeka na Państwa wiele interesujących artykułów z zakresu podatków, prawa oraz optymalizacji, która po raz pierwszy gości jako osoby dział na naszych łamach. Głównym tematem numeru, a zarazem możliwością, jaką przed Państem otwieramy, jest otrzymanie przez Russell Bedford Akademia tytułu ITAF Training Provider. Więcej na ten temat, znajdą Państwo na stronie czwartej.

W dziale podatkowym, czeka na Państwa artykuł dotyczący zmian w progach dla dokumentacji podatkowych, czy artykuł poruszający zagadnienie opodatkowania zagranicznych spółek. W dziale tym, polecamy również tekst Bożeny Zawiszy, który omawia kwestię bonusów z kart płatniczych (tzw. cashback).

Mamy zaszczyt również zaprosić Państwa na „Letnią szkołę Russell Bedford” , podczas której oferuje szkolenia wyjazdowe do najlepszych ośrodków wypoczynkowych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Co jeszcze w tym numerze? Z rubryce „Optymalizacja” - nowe kierunki międzynarodowego planowania podatkowego oraz należności licencyjne. Kontynuujemy również cykl artykułów, dotyczących odpowiedzialności za zaległości podatkowe spółek. Tekst ten znajdą Państwo w dziale „Prawo”.
Polecam

Angelika Kozłowska
Redaktor naczelna

Poprzednie wydania

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Wykorzystywanie treści

Wszelkie prawa do treści zawartych w magazynie są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów magazynu jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności zabronione jest dokonywane bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części magazynu.

O Russell Bedford

broszura rb 2020

Witamy

w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 35 lat światowa sieć firm konsultingowych Russell Bedford International zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Pobierz broszurę Russell Bedford

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Przestój ekonomiczny lub obniżony wymiar pracy. Jak wypełnić wniosek o dofinansowanie? - Russell Bedford https://t.co/3fU1bXR1fV
7hreply
RB__Poland Ulga w PIT na smart zegarek dla dziecka - Russell Bedford https://t.co/ubiV6BlPJc
11hreply
RB__Poland Prawnicy pro bono – postojowe a forma opodatkowania - Russell Bedford https://t.co/UsnLCMp8ck
17hreply
RB__Poland Setki tysięcy nowojorczyków bez zasiłku dla bezrobotnych. Przez przestarzałą technologię. https://t.co/EVSUnidwZy
21hreply