RB Magazine numer 5

To już piąty numer RB Magazine! Przede wszystkim, chcielibyśmy się pochwalić – zajęliśmy drugie miejsce w rankingu Book of Lists 2015! Ponadto, znajdujemy się wśród 50 największych kancelarii prawnych w Polsce! Dziękujemy Państwu za to, że nieustannie obdarzacie nas swoim zaufaniem

W tym miesiącu czeka na Państwa wiele interesujących artykułów z zakresu podatków, prawa oraz optymalizacji, która po raz pierwszy gości jako osoby dział na naszych łamach. Głównym tematem numeru, a zarazem możliwością, jaką przed Państem otwieramy, jest otrzymanie przez Russell Bedford Akademia tytułu ITAF Training Provider. Więcej na ten temat, znajdą Państwo na stronie czwartej.

W dziale podatkowym, czeka na Państwa artykuł dotyczący zmian w progach dla dokumentacji podatkowych, czy artykuł poruszający zagadnienie opodatkowania zagranicznych spółek. W dziale tym, polecamy również tekst Bożeny Zawiszy, który omawia kwestię bonusów z kart płatniczych (tzw. cashback).

Mamy zaszczyt również zaprosić Państwa na „Letnią szkołę Russell Bedford” , podczas której oferuje szkolenia wyjazdowe do najlepszych ośrodków wypoczynkowych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Co jeszcze w tym numerze? Z rubryce „Optymalizacja” - nowe kierunki międzynarodowego planowania podatkowego oraz należności licencyjne. Kontynuujemy również cykl artykułów, dotyczących odpowiedzialności za zaległości podatkowe spółek. Tekst ten znajdą Państwo w dziale „Prawo”.
Polecam

Angelika Kozłowska
Redaktor naczelna

Poprzednie wydania

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Wykorzystywanie treści

Wszelkie prawa do treści zawartych w magazynie są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów magazynu jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności zabronione jest dokonywane bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części magazynu.

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland W Russell Bedford Poland nie zwalniamy tempa! - Russell Bedford https://t.co/INecZCTW7D
4hreply
RB__Poland Wyższa akcyza na samochody używane ma zablokować ich sprowadzanie z Niemiec - Russell Bedford https://t.co/apiuekpNHy
8hreply
RB__Poland Podatki zagraniczne: łatanie budżetu podwyżką podatków – tak to się robi w Rosji - Russell Bedford https://t.co/JAnmw9XYFf
RB__Poland Vacatio legis tzw. Piątki dla zwierząt ma zostać wydłużone - Russell Bedford https://t.co/nOzI82thiV