RB Magazine numer 5

To już piąty numer RB Magazine! Przede wszystkim, chcielibyśmy się pochwalić – zajęliśmy drugie miejsce w rankingu Book of Lists 2015! Ponadto, znajdujemy się wśród 50 największych kancelarii prawnych w Polsce! Dziękujemy Państwu za to, że nieustannie obdarzacie nas swoim zaufaniem

W tym miesiącu czeka na Państwa wiele interesujących artykułów z zakresu podatków, prawa oraz optymalizacji, która po raz pierwszy gości jako osoby dział na naszych łamach. Głównym tematem numeru, a zarazem możliwością, jaką przed Państem otwieramy, jest otrzymanie przez Russell Bedford Akademia tytułu ITAF Training Provider. Więcej na ten temat, znajdą Państwo na stronie czwartej.

W dziale podatkowym, czeka na Państwa artykuł dotyczący zmian w progach dla dokumentacji podatkowych, czy artykuł poruszający zagadnienie opodatkowania zagranicznych spółek. W dziale tym, polecamy również tekst Bożeny Zawiszy, który omawia kwestię bonusów z kart płatniczych (tzw. cashback).

Mamy zaszczyt również zaprosić Państwa na „Letnią szkołę Russell Bedford” , podczas której oferuje szkolenia wyjazdowe do najlepszych ośrodków wypoczynkowych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Co jeszcze w tym numerze? Z rubryce „Optymalizacja” - nowe kierunki międzynarodowego planowania podatkowego oraz należności licencyjne. Kontynuujemy również cykl artykułów, dotyczących odpowiedzialności za zaległości podatkowe spółek. Tekst ten znajdą Państwo w dziale „Prawo”.
Polecam

Angelika Kozłowska
Redaktor naczelna

Poprzednie wydania

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Wykorzystywanie treści

Wszelkie prawa do treści zawartych w magazynie są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów magazynu jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności zabronione jest dokonywane bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części magazynu.

RB Magazine

RB Magazine numer 60

W branży prawniczej kształcenie jest ustawiczne. Po pewnym czasie wchodzi w krew jak oddychanie. Na rynku jest sporo firm, które dają w tym zakresie wsparcie. W gronie tych renomowanych trwa od lat RB Akademia.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Posurfujemy po KRS i dostaniemy PSA dopiero w 2021 r. – wejście w życie elektronicznego postępowania przed KRS i Pr… https://t.co/kC9G6u6epA
14hreply
RB__Poland E-fakturowanie - kolejny pomysł na uszczelnienie systemu VAT I kolejny obowiązek dla przedsiębiorców... https://t.co/fSIMK7Y7Vn
RB__Poland Kolejna autorka wygrywa proces o smog. Być może precedens wymusi w końcu działania, na których skorzystamy wszyscy.… https://t.co/WmEg8mYRTQ