RB Magazine numer 3

Oddajemy do Państwa dyspozycji już trzeci numer miesięcznika RB Magazine. Dzięki Państwu nasz magazyn cieszy się coraz większą sympatią - serdecznie dziękujemy! Chcąc sprostać wymaganiom  staramy się poruszać tematy, które mogą Państwa zainteresować.

W tym numerze zapraszamy m.in. na relację z konferencji „Planowanie Podatkowe 2015”, która odbyła się w dniach 23-24 lutego 2015 r. w Hotelu InterContinental.
Co więcej znajdą Państwo w kolejnym wydaniu RB Magazine? Po raz IX ukazał się Ranking Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej - udało nam się podnieść swoją pozycję w rankingu! Dziękujemy!

W dziale podatkowym czekają na Państwa zagadnienia dotyczące odliczania pełnego podatku VAT od samochodu, czy też zmian dotyczących cen transferowych oraz inne ciekawe artykuły przygotowane przez naszych specjalistów. Jeżeli chodzi o gospodarkę, chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na prężnie rozwijający się sektor meblarski. Czym jest użyteczna informacja finansowa? Co może poprawić wiarygodność tej informacji? Jakie czynniki podwyższają ryzyko nieprawidłowości w informacjach finansowych? Te wątpliwości pomogą Państwu rozwiać tematy zawarte w dziale „Audyt i rachunkowość”.

Polecamy Państwu również naszą rubrykę „Prawo”, a w niej - „Fast Track” w procedurze rejestracji znaku towarowego w UE; nowe wymogi formalne przy zaskarżaniu interpretacji podatkowych, czy też - nowa ustawa o obligacjach. Gorąco zachęcamy wszystkich do zapoznania się z artykułem dotyczącym ustawy o prawach konsumenta i nowelizacji Kodeksu cywilnego w ujęciu B2B.

Poprzednie wydania

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Wykorzystywanie treści

Wszelkie prawa do treści zawartych w magazynie są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów magazynu jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności zabronione jest dokonywane bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części magazynu.

RB Magazine

RB Magazine numer 55

Tematy na czasie to split payment, raportowanie MDR, nowa matryca stawek VAT. Zmianom przyglądamy się na bieżąco na naszym portalu i w mediach społecznościowych. W magazynie podsumowujemy najważniejsze z nich, a także zwracamy uwagę na takie, które są równie ważne, ale niekoniecznie „medialne”.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Zapraszamy na wyjątkowe śniadanie podatkowe z Belgijską Izbą Biznesu - Russell Bedford Poland https://t.co/TFGcpqEmac
5hreply
RB__Poland Uzyskanie zgody organu spółki na dokonanie czynności prawnej przez spółkę jest również w interesie kontrahenta - Ru… https://t.co/RB8RGXVIQq
RB__Poland Dodatkowe informacje ws. wykazu podatników VAT - Russell Bedford Poland https://t.co/5JGinMFPtd
RB__Poland Russell Bedford na konferencji #Mazurytobiznes. Zobacz fotorelację: https://t.co/mHMjo3qHDd https://t.co/uh8ru9j9dt