RB Magazine numer 3

Oddajemy do Państwa dyspozycji już trzeci numer miesięcznika RB Magazine. Dzięki Państwu nasz magazyn cieszy się coraz większą sympatią - serdecznie dziękujemy! Chcąc sprostać wymaganiom  staramy się poruszać tematy, które mogą Państwa zainteresować.

W tym numerze zapraszamy m.in. na relację z konferencji „Planowanie Podatkowe 2015”, która odbyła się w dniach 23-24 lutego 2015 r. w Hotelu InterContinental.
Co więcej znajdą Państwo w kolejnym wydaniu RB Magazine? Po raz IX ukazał się Ranking Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej - udało nam się podnieść swoją pozycję w rankingu! Dziękujemy!

W dziale podatkowym czekają na Państwa zagadnienia dotyczące odliczania pełnego podatku VAT od samochodu, czy też zmian dotyczących cen transferowych oraz inne ciekawe artykuły przygotowane przez naszych specjalistów. Jeżeli chodzi o gospodarkę, chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na prężnie rozwijający się sektor meblarski. Czym jest użyteczna informacja finansowa? Co może poprawić wiarygodność tej informacji? Jakie czynniki podwyższają ryzyko nieprawidłowości w informacjach finansowych? Te wątpliwości pomogą Państwu rozwiać tematy zawarte w dziale „Audyt i rachunkowość”.

Polecamy Państwu również naszą rubrykę „Prawo”, a w niej - „Fast Track” w procedurze rejestracji znaku towarowego w UE; nowe wymogi formalne przy zaskarżaniu interpretacji podatkowych, czy też - nowa ustawa o obligacjach. Gorąco zachęcamy wszystkich do zapoznania się z artykułem dotyczącym ustawy o prawach konsumenta i nowelizacji Kodeksu cywilnego w ujęciu B2B.

Poprzednie wydania

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Wykorzystywanie treści

Wszelkie prawa do treści zawartych w magazynie są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów magazynu jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności zabronione jest dokonywane bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części magazynu.

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland W Russell Bedford Poland nie zwalniamy tempa! - Russell Bedford https://t.co/INecZCTW7D
4hreply
RB__Poland Wyższa akcyza na samochody używane ma zablokować ich sprowadzanie z Niemiec - Russell Bedford https://t.co/apiuekpNHy
8hreply
RB__Poland Podatki zagraniczne: łatanie budżetu podwyżką podatków – tak to się robi w Rosji - Russell Bedford https://t.co/JAnmw9XYFf
RB__Poland Vacatio legis tzw. Piątki dla zwierząt ma zostać wydłużone - Russell Bedford https://t.co/nOzI82thiV