RB Magazine numer 3

Oddajemy do Państwa dyspozycji już trzeci numer miesięcznika RB Magazine. Dzięki Państwu nasz magazyn cieszy się coraz większą sympatią - serdecznie dziękujemy! Chcąc sprostać wymaganiom  staramy się poruszać tematy, które mogą Państwa zainteresować.

W tym numerze zapraszamy m.in. na relację z konferencji „Planowanie Podatkowe 2015”, która odbyła się w dniach 23-24 lutego 2015 r. w Hotelu InterContinental.
Co więcej znajdą Państwo w kolejnym wydaniu RB Magazine? Po raz IX ukazał się Ranking Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej - udało nam się podnieść swoją pozycję w rankingu! Dziękujemy!

W dziale podatkowym czekają na Państwa zagadnienia dotyczące odliczania pełnego podatku VAT od samochodu, czy też zmian dotyczących cen transferowych oraz inne ciekawe artykuły przygotowane przez naszych specjalistów. Jeżeli chodzi o gospodarkę, chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na prężnie rozwijający się sektor meblarski. Czym jest użyteczna informacja finansowa? Co może poprawić wiarygodność tej informacji? Jakie czynniki podwyższają ryzyko nieprawidłowości w informacjach finansowych? Te wątpliwości pomogą Państwu rozwiać tematy zawarte w dziale „Audyt i rachunkowość”.

Polecamy Państwu również naszą rubrykę „Prawo”, a w niej - „Fast Track” w procedurze rejestracji znaku towarowego w UE; nowe wymogi formalne przy zaskarżaniu interpretacji podatkowych, czy też - nowa ustawa o obligacjach. Gorąco zachęcamy wszystkich do zapoznania się z artykułem dotyczącym ustawy o prawach konsumenta i nowelizacji Kodeksu cywilnego w ujęciu B2B.

Poprzednie wydania

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Wykorzystywanie treści

Wszelkie prawa do treści zawartych w magazynie są zastrzeżone, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej. Użytkownik może korzystać z zasobów magazynu jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W szczególności zabronione jest dokonywane bez uprzedniej pisemnej zgody Russell Bedford, kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części magazynu.

RB Magazine

RB Magazine numer 60

W branży prawniczej kształcenie jest ustawiczne. Po pewnym czasie wchodzi w krew jak oddychanie. Na rynku jest sporo firm, które dają w tym zakresie wsparcie. W gronie tych renomowanych trwa od lat RB Akademia.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Posurfujemy po KRS i dostaniemy PSA dopiero w 2021 r. – wejście w życie elektronicznego postępowania przed KRS i Pr… https://t.co/kC9G6u6epA
14hreply
RB__Poland E-fakturowanie - kolejny pomysł na uszczelnienie systemu VAT I kolejny obowiązek dla przedsiębiorców... https://t.co/fSIMK7Y7Vn
RB__Poland Kolejna autorka wygrywa proces o smog. Być może precedens wymusi w końcu działania, na których skorzystamy wszyscy.… https://t.co/WmEg8mYRTQ