Piotr Chmielewski

Date

29 maj 2018

Stanowisko i uprawnienia

Dyrektor

Piotr Chmielewski

Dyrektor Departamentu Doradztwa Gospodarczego oraz Corporate Finance. Absolwent Wydziału Bankowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Przez szereg lat współpracował z wieloma firmami doradztwa gospodarczego (m.in. Pro-Invest International, BDO Polska, BTFG Advisory, Grupa Trinity, Augeo Ventures), początkowo przy obsłudze procesów prywatyzacyjnych a następnie w doradztwie komercyjnym dla firm i przedsiębiorstw.  W swojej blisko 18-letniej karierze zawodowej jako doradca brał udział w licznych projektach doradczych o różnorodnym zakresie a jego klientami były największe polskie przedsiębiorstwa i spółki krajowe, w tym: PKN Orlen, Telekomunikacja Polska SA, Polskie Sieci Elektroenergetyczne, spółki z Grupy PKP, PZU Życie, Nestle, Ruch, Agros Fortuna, Polimex-Mostostal, Totalizator Sportowy, Grupa Hydrobudowa-6, Bank Handlowy, Deutsche Bank PBC, F.Ch. Dwory, Śląska Spółka Cukrowa, Zakłady Azotowe Puławy, Zachodni NFI, Boryszew, Impexmetal, Niezależny Operator Międzystrefowy, Port Gdański Eksploatacja, Trakcja Polska, jak też szereg średnich oraz małych przedsiębiorstw z różnych branż a także podmioty zagraniczne (Bilfinger-Berger AG, Cartondruck AG, Chemetall GmbH, DB Schenker /dawn. PCC Rail/, Land O’Lakes Inc., Kofola a.s.). 

Dysponuje bogatym, popartym wieloletnią praktyką zawodową doświadczeniem eksperckim w zakresie doradztwa przy prywatyzacji przedsiębiorstw, doradztwa finansowego dla podmiotów z różnych branż, funkcjonowania rynku kapitałowego. Jest specjalistą w zakresie sporządzania wycen wartości podmiotów, znaków towarowych, wartości niematerialnych i prawnych, doradztwa przy transakcjach fuzji i sprzedaży przedsiębiorstw, obsługi procesów due-diligence, przygotowania różnorodnych analiz ekonomiczno- finansowych, programów restrukturyzacji, etc. 

Posiada uprawnienia CFE (Certified Fraud Examiner) – Biegły ds. wykrywania przestępstw i nadużyć gospodarczych, jest ponadto członkiem stowarzyszenia ACFE (Association Certified Fraud Examiners).

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

RB Magazine

RB Magazine numer 60

W branży prawniczej kształcenie jest ustawiczne. Po pewnym czasie wchodzi w krew jak oddychanie. Na rynku jest sporo firm, które dają w tym zakresie wsparcie. W gronie tych renomowanych trwa od lat RB Akademia.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Na naszej stronie zagościł 18. numer RB Biuletynu - doradztwo prawne i podatkowe. Bierzcie i czytajcie to za darmo:… https://t.co/0M7L8ZFVDA
41mreply
RB__Poland W dziale Twoja firma przyglądamy się tematyce #HR W najnowszym artykule Marta Wójcicka pisze o preferencjach Polakó… https://t.co/O7Ia56kPHF
RB__Poland Uproszczenia typu safe harbour w roku 2020 - Russell Bedford https://t.co/3uCwT6QAd4
RB__Poland Artykuł naszego kolegi z Meksyku - José Antonio Gutiérreza - opisuje sytuację FinTechów za oceanem. Warto tu zaznac… https://t.co/JX0VBcmJFF