czwartek, 24 maj 2018 13:10

Adwokat/Radca prawny

Grupa doradcza Russell Bedford jest członkiem międzynarodowej sieci niezależnych firm doradczych Russell Bedford International, zrzeszających prawników, audytorów, doradców podatkowych, księgowych, finansistów oraz doradców biznesowych. Do naszej siedziby w Warszawie poszukujemy obecnie Adwokata /Radcy prawnego.

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukiwana osoba będzie zaangażowana w szczególności w projekty na gruncie prawa karnego i karnego skarbowego, jak również w projekty związane z obsługą prawną przedsiębiorców w zakresie prowadzonej przez nich działalności gospodarczej, w tym sprawy cywilne, na gruncie prawa handlowego, w tym kwestie rejestrowe i korporacyjne, a także sporządzanie i opiniowanie umów, dochodzenie roszczeń i obrona interesów przed sądami i organami administracji publicznej, zaproponowanie i stworzenie najlepszego rozwiązania biznesowego dla klienta.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie wyższe prawnicze, tytuł adwokata lub radcy prawnego,

  • doskonała znajomość przepisów prawa karnego, postępowania karnego i karnego skarbowego, cywilnego, postępowania cywilnego i handlowego, zainteresowanie rozwojem w tym zakresie poparte doświadczeniem zawodowym,

  • zainteresowanie szeroko rozumianym prawem gospodarczym, a także podatkowym, bilansowym

  • swobodne posługiwanie się w mowie i piśmie językiem angielskim,

  • umiejętność pracy w zespole, pracowitość, zaangażowanie, szybkość wyszukiwania informacji,

  • kreatywność, pomysłowość, odpowiedzialność i samodzielność,

  • umiejętność zarządzania zespołem 2-3 podległych osób.

Firma oferuje:

  • formę współpracy z uwzględnieniem oczekiwań Kandydatów,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności,

  • pracę nad ciekawymi, rozwojowymi projektami,

  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i realizacji ambicji zawodowych w ramach profesjonalnej międzynarodowej organizacji.

Dodatkowe informacje

  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Dział: Doradztwo prawne
  • Typ kandydata: Specjalista
  • Numer referencyjny: SP/05/2018/WAW

Klauzula informacyjna

W toku prowadzonego przez nas procesu rekrutacji gromadzimy dane osobowe naszych kandydatów. Dane osobowe pozyskujemy są na dwa sposoby, bezpośrednio od kandydatów lub od osób trzecich, tj. agencji rekrutacyjnych, w zależności od wymogów procesu rekrutacji.

Informacje, które przetwarzamy, obejmują niezbędne informacje określone przepisami prawa dotyczące Twojego wykształcenia, doświadczenia zawodowego, historii zatrudnienia. Przetwarzamy informacje przekazane nam w Twoim CV, liście motywacyjnym lub w innych formularzach niezbędnych w ramach procesu rekrutacji.

Nie wymagamy od naszych kandydatów żadnych informacji określanych jako „dane wrażliwe”, zawierających informacje o pochodzeniu etnicznym, niepełnosprawności, wieku, orientacji seksualnej, wyznaniu lub innych podobnych wierzeniach, poglądach politycznych, przynależności do związków zawodowych, danych biometrycznych (tam, gdzie są używane do celów identyfikacji), stanie zdrowia, życiu seksualnym lub orientacji seksualnej. W przypadku aplikacji na stanowiska gdzie odpowiednie przepisy prawa wymagają podania informacji o niekaralności, możemy poprosić Cię o przekazanie takich danych. Tego typu dane pozyskujemy wyłącznie w zakresie, w jakim jest to odpowiednie i zgodne z lokalnymi przepisami prawa.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Nasz zespół

Maciej Tuszyński

adwokat

Justyna Kyć

Radca prawny

Marta Mędrzyk-Zawadzka

Specjalista ds. marketingu i PR

rafal dabrowski1

Rafał Dąbrowski

Kierownik Departamentu Podatków

zobacz cały zespół

RB Magazine

RB Magazine numer 41

Pamiętacie Państwo film w reżyserii Ryszarda Bugajskiego, pod znamiennym tytułem „Układ zamknięty”? Kanwą dla porażającej historii, którą przedstawia, na pewno w pewnej mierze były losy Romana Kluski i jego firmy Optimus, ale też przykłady podobnego działania służb można by mnożyć.

Pobierz najnowszy RB Magazine

RB__Poland Ważne zmiany w cenach transferowych: https://t.co/S8gxbc6Jxx
17hreply
RB__Poland Fiskus czyści rejestry podatników – rekordowo duża liczba wykreśleń z bazy VAT https://t.co/wAJb3pRrjJ https://t.co/Rn4Yt1cUVa
RB__Poland Ranking RAEX umacnia pozycję Russell Bedford International na rynku rosyjskim https://t.co/ZcEUUIOp2g https://t.co/ZTqkUZbmxM