środa, 17 luty 2021 08:32

Konsultant Podatkowy

Witamy Cię w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 30 lat światowa sieć firm konsultingowych RBI zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata. Do naszej siedziby w Katowicach poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Konsultant Podatkowy.

 

Opis stanowiska:

Poszukiwana osoba będzie zaangażowana w szczególności w projekty z zakresu doradztwa podatkowego i prawno-podatkowego w zakresie opracowywania opinii podatkowych, analiz podatkowych, prowadzenia postępowań podatkowych, sporządzania dokumentacji podatkowych cen transferowych jak również projekty restrukturyzacyjne na gruncie prawa handlowego oraz sprawy związane z obsługą prawną przedsiębiorców w zakresie prowadzonej przez nich działalności gospodarczej, w tym sprawy administracyjne oraz cywilne.

Wymagania:

 • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo, ekonomia,
 • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
 • dobra znajomość przepisów prawa podatkowego (w szczególności w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, podatku VAT, cen transferowych, ordynacji podatkowej, postępowań podatkowych),
 • umiejętność analizowania przepisów podatkowych oraz prawa handlowego i gospodarczego,
 • znajomość języka angielskiego, swobodne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie,
 • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, szybkość wyszukiwania informacji,
 • zaangażowanie w podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie wiedzy,
 • rozpoczęta procedura uzyskania tytułu doradcy podatkowego będzie dodatkowym atutem,
 • doświadczenie w obszarze cen transferowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, kontraktu B2B lub umowy zlecenia,
 • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności,
 • pracę nad ciekawymi, rozwojowymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów,
 • możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych,
 • możliwość stałego rozwoju zawodowego i realizacji ambicji zawodowych w ramach profesjonalnej międzynarodowej organizacji,
 • elastyczne podejście do możliwości połączenia pracy z edukacją, uczestnictwem w zajęciach np. aplikacji,
 • prywatną opiekę medyczną,
 • dofinansowanie do zajęć sportowych.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie życiorysu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź aplikowanie za pomocą zakładki "WYŚLIJ SWOJE CV".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (prowadzonej przez Russell Bedford Poland Sp. z o.o.) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Dodatkowe informacje

 • Miejsce pracy: Katowice
 • Dział: Doradztwo podatkowe
 • Typ kandydata: Specjalista
 • Numer referencyjny: KAT/03-21

Klauzula informacyjna

W toku prowadzonego przez nas procesu rekrutacji gromadzimy dane osobowe naszych kandydatów. Dane osobowe pozyskujemy są na dwa sposoby, bezpośrednio od kandydatów lub od osób trzecich, tj. agencji rekrutacyjnych, w zależności od wymogów procesu rekrutacji.

Informacje, które przetwarzamy, obejmują niezbędne informacje określone przepisami prawa dotyczące Twojego wykształcenia, doświadczenia zawodowego, historii zatrudnienia. Przetwarzamy informacje przekazane nam w Twoim CV, liście motywacyjnym lub w innych formularzach niezbędnych w ramach procesu rekrutacji.

Nie wymagamy od naszych kandydatów żadnych informacji określanych jako „dane wrażliwe”, zawierających informacje o pochodzeniu etnicznym, niepełnosprawności, wieku, orientacji seksualnej, wyznaniu lub innych podobnych wierzeniach, poglądach politycznych, przynależności do związków zawodowych, danych biometrycznych (tam, gdzie są używane do celów identyfikacji), stanie zdrowia, życiu seksualnym lub orientacji seksualnej. W przypadku aplikacji na stanowiska gdzie odpowiednie przepisy prawa wymagają podania informacji o niekaralności, możemy poprosić Cię o przekazanie takich danych. Tego typu dane pozyskujemy wyłącznie w zakresie, w jakim jest to odpowiednie i zgodne z lokalnymi przepisami prawa.

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Nasz zespół

 

Marta Mędrzyk-Zawadzka

Specjalista ds. marketingu i PR

 

rafal dabrowski1

Rafał Dąbrowski

Kierownik Departamentu Podatków

 

zobacz cały zespół

Aplikuj do nas online

Kalendarz spotkań

calendar

Ruszamy z cyklem spotkań z przedsiębiorcami. Dzięki nim możemy wdrożyć optymalną pomoc dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie przyszłe wydarzenia. Zapraszamy.

Zobacz terminy

Facebook

Twitter

RB__Poland Opublikowano nowe formularze dotyczące cen transferowych TPR-C i TPR-P wersja 4. Kogo dotyczą i od kiedy obowiązują… https://t.co/1fI9PjzMaM
RB__Poland Co nowego wprowadza ustawa deweloperska? Podsumowanie - Russell Bedford https://t.co/VZCDnRPM7B
RB__Poland Komentarz eksperta - Russell Bedford https://t.co/n85OOASb5d https://t.co/qtoyqJuBpK
RB__Poland Dzień cen transferowych - zapraszamy 21.10. Katowice - Russell Bedford https://t.co/nUN0TA2yXA https://t.co/8PfPdQaMov