poniedziałek, 20 sierpień 2018 07:39

Rok 2018 należy do Russell Bedford! Grupa wśród laureatów prestiżowego konkursu Digital Accountancy Awards

04.10.2018 r., w Waldorf Hilton, w londyńskim West End, odbyła się ceremonia wręczenia nagród Digital Accountancy Awards. Russell Bedford Interneational został uznany za jedną z trzech największych sieci konsultingowych na świecie. 

Russell Bedford International został wybrany jednym z trzech finalistów w kategorii „Network of the Year” podczas tegorocznych Digital Accountancy Awards. Kategoria Network of the Year Award obejmuje demonstrację dochodowych strategii wzrostu i uznanie przez branżę renomowanej marki, która konsekwentnie dostarcza wysokiej jakości profesjonalne usługi.

Rok 2018 należy Russell Bedford International! Sukces obejmujący 12% wzrost na całym świecie, stał się faktem po realizacji strategii rekrutacji nowych członków sieci, która przyniosła 38% wzrost na Bliskim Wschodzie i 24% w Afryce. Sieć odnotowała także 35% wzrost liczby poleconych firm członkowskich, rekordową frekwencję na konferencjach i rebranding z odświeżoną stroną internetową. Dodatkowo grupę wzmocniła zintensyfikowana obecność w mediach społecznościowych, w tym kanał społecznościowy na YouTube. Członkowie otrzymywali także dodatkowe zasoby z nowych inicjatyw, a niedawno opublikowana ankieta przeprowadzona wśród klientów potwierdziła świetne opinie o sieci. 

„Nie mogę być bardziej dumny z postępu, jaki dokonał się w Russell Bedford w ciągu ostatniego roku – podsumowuje Stephen Hamlet, CEO grupy. – Fantastycznie jest zdobyć takie uznanie, które potwierdza ta nominacja. Jestem nieustannie zachwycony entuzjazmem ludzi wokół mnie, którzy tak chętnie pracują nad udoskonalaniem swoich firm i naszej wciąż rozwijającej się sieci. To naprawdę wyjątkowe środowisko do pracy. Być finalistą tej nagrody jest zasługą ciężkiej pracy mojego wybitnego zespołu i wspaniałych firm członkowskich, które tworzą naszą sieć. To jest absolutnie zaszczyt być wymienionym jako jedna z zaledwie trzech organizacji międzynarodowych w tej kategorii i być nominowanym spośród tak cenionych sieci. To jest naprawdę wisienka na torcie sukcesów odnoszonych w tym roku.”

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 50

50 numer naszego miesięcznika to okazja do podsumowań. Już od ponad czterech lat przygotowujemy informacje o najważniejszych zmianach w prawie, a grono naszych czytelników ciągle się powiększa.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Nowy świat fakturowania elektronicznego - Russell Bedford Poland https://t.co/wixxZ70UPT
10hreply
RB__Poland Split payment zamiast odwrotnego obciążenia. Nowelizacja prawa podatkowego skierowana do opiniowania  - Russell Bed… https://t.co/vqUNBSysR6
RB__Poland Forum Podatkowe Poznań 2019 już za nami!! - Russell Bedford Poland https://t.co/9JpJ9sVtPA
RB__Poland Pracownik czy przedsiębiorca? Umowa o pracę a umowa o współpracę w aktualnym orzecznictwie - Russell Bedford Poland https://t.co/rnq5ekabZG