poniedziałek, 20 sierpień 2018 07:39

Rok 2018 należy do Russell Bedford! Grupa wśród laureatów prestiżowego konkursu Digital Accountancy Awards

04.10.2018 r., w Waldorf Hilton, w londyńskim West End, odbyła się ceremonia wręczenia nagród Digital Accountancy Awards. Russell Bedford Interneational został uznany za jedną z trzech największych sieci konsultingowych na świecie. 

Russell Bedford International został wybrany jednym z trzech finalistów w kategorii „Network of the Year” podczas tegorocznych Digital Accountancy Awards. Kategoria Network of the Year Award obejmuje demonstrację dochodowych strategii wzrostu i uznanie przez branżę renomowanej marki, która konsekwentnie dostarcza wysokiej jakości profesjonalne usługi.

Rok 2018 należy Russell Bedford International! Sukces obejmujący 12% wzrost na całym świecie, stał się faktem po realizacji strategii rekrutacji nowych członków sieci, która przyniosła 38% wzrost na Bliskim Wschodzie i 24% w Afryce. Sieć odnotowała także 35% wzrost liczby poleconych firm członkowskich, rekordową frekwencję na konferencjach i rebranding z odświeżoną stroną internetową. Dodatkowo grupę wzmocniła zintensyfikowana obecność w mediach społecznościowych, w tym kanał społecznościowy na YouTube. Członkowie otrzymywali także dodatkowe zasoby z nowych inicjatyw, a niedawno opublikowana ankieta przeprowadzona wśród klientów potwierdziła świetne opinie o sieci. 

„Nie mogę być bardziej dumny z postępu, jaki dokonał się w Russell Bedford w ciągu ostatniego roku – podsumowuje Stephen Hamlet, CEO grupy. – Fantastycznie jest zdobyć takie uznanie, które potwierdza ta nominacja. Jestem nieustannie zachwycony entuzjazmem ludzi wokół mnie, którzy tak chętnie pracują nad udoskonalaniem swoich firm i naszej wciąż rozwijającej się sieci. To naprawdę wyjątkowe środowisko do pracy. Być finalistą tej nagrody jest zasługą ciężkiej pracy mojego wybitnego zespołu i wspaniałych firm członkowskich, które tworzą naszą sieć. To jest absolutnie zaszczyt być wymienionym jako jedna z zaledwie trzech organizacji międzynarodowych w tej kategorii i być nominowanym spośród tak cenionych sieci. To jest naprawdę wisienka na torcie sukcesów odnoszonych w tym roku.”

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 42

Na nudę nie możemy narzekać. Mimo, że trwa sezon ogórkowy – w ministerstwach wrze praca. Zamiast opalać się i korzystać z uroków upalnych dni, przedstawiciele Rządu pieczołowicie ulepszają nasz system podatkowy i prawny. A wypoczywający obywatele mogą łatwo te zmiany przegapić. Dlatego też spieszymy z publikacją podsumowującą najważniejsze z nich.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Bezpieczna przystań – nowy mechanizm w polskim systemie podatkowym już od 2019 roku - Russell Bedford Poland https://t.co/Zlo3Og1cR3
8hreply
RB__Poland Czy ochrona trwałości stosunku pracy pracownika działa również w sytuacji zwolnień grupowych? - Russell Bedford Pol… https://t.co/bpbSZxWGlK
RB__Poland TK podejmie decyzję w sprawie limitu składek na ZUS - Russell Bedford Poland https://t.co/du2BbdW6Ks
RB__Poland Wprowadzenie dodatkowej kategorii dochodów  ma uszczelnić daninę solidarnościową - Russell Bedford Poland https://t.co/u4evkW3wNi