czwartek, 16 sierpień 2018 10:28

Assure Consulting z Bahrajnu dołącza do grupy Russell Bedford

Russell Bedford International, globalna grupa profesjonalnych usług doradczych, ogłosiła powołanie Assure Consulting W.L.L. jako pierwszej firmy sieciowej w Bahrajnie.

Założona w 2005 roku przez obecnego dyrektora zarządzającego, P.S. Balasubramanyama, Assure Consulting ma swoje biuro w stolicy Bahrajnu, Manamie. Jest to dobrze rozwinięta firma konsultingowa i księgowa, zajmująca się zarządzaniem, obsługująca klientów w Bahrajnie i w innych krajach Bliskiego Wschodu. Należy do wiodących firm świadczących usługi doradztwa w zakresie zarządzania na lokalnym rynku. Assure Consulting świadczy usługi doradcze w zakresie fuzji i przejęć, finansowania, IT, restrukturyzacji przedsiębiorstw i pośrednictwa pracy, a także usług audytu wewnętrznego i księgowości. Baza klientów firmy obejmuje firmy ubezpieczeniowe, banki, zakłady opieki zdrowotnej i szkolnictwa oraz firmy rodzinne.

Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford, powitał firmę w sieci słowami: „Cieszę się, że mogę ogłosić dalszy rozwój pozycji Russell Bedford na Bliskim Wschodzie i oczywiście powitać Assure Consulting, naszego pierwszego członka w Bahrajnie. Życzę zespołowi Assure Consulting wszelkich sukcesów w nowej roli członka Russell Bedford i cieszę się na współpracę z nimi w nadchodzących miesiącach i latach.”

Dyrektor zarządzający Assure Consulting, P.S. Balasubramanyama, skomentował nową pozycję swojej firmy: „Cieszymy się, że zostaliśmy przyjęci do tak cenionej sieci profesjonalistów. Nasze nowe członkostwo pomoże nam zarówno zwiększyć naszą wiarygodność na naszym lokalnym rynku, jak i zaoferować naszym klientom kompleksowe wsparcie globalne wszędzie tam, gdzie tego potrzebują. Chętnie poznamy innych członków sieci i zaczniemy dzielić się specjalistyczną wiedzą i najlepszymi praktykami.”

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx
22hreply
RB__Poland RB Magazine numer 66 - zapraszamy do pobierania za darmo https://t.co/6vybR1p617 https://t.co/8Pt3AgJ8k7
RB__Poland Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce - Russell Bedford https://t.co/gdO2jpjBLV
RB__Poland Podwyższenie kapitału zakładowego z innych kapitałów spółki jest dochodem z udziału w jej zyskach (PIT) - Russell B… https://t.co/xDu3ObSmI3