wtorek, 17 lipiec 2018 07:20

Ranking RAEX umacnia pozycję Russell Bedford International na rynku rosyjskim

IAS, firma należąca do Russell Bedford International, globalnej sieci niezależnych firm świadczących profesjonalne usługi, ogłosiła swoje pozycje w niedawno opublikowanych rankingach RAEX, przygotowywanych przez wiodącą rosyjską agencję ratingowej z 20-letnim doświadczeniem.

Ranking RAEX opiera się na 45 wskaźnikach i wynikach ankiet wśród 30 000 respondentów: pracowników akademickich, studentów, absolwentów i pracodawców. Jako jedna z ponad 200 ocenianych firm, IAS zajęła imponującą pozycję w rankingu, która przedstawia się następująco:

Nr 20 wśród głównych instytucji audytorskich;

Nr 5 w badaniu firm ubezpieczeniowych;

Nr 9 w badaniu spółek leasingowych;

Nr 3 w outsourcingu usług księgowych;

Nr 7 w outsourcingu funkcji księgowych;

Nr 7 w doradztwie IT.

Wynik ten jest możliwy dzięki wzrostowi w obszarze outsourcingowania księgowości w 2017 r.

Komentując osiągnięcia, dyrektor ds. handlowych IAS, Tatyana Fauzer, stwierdziła: „wyniki pokazują zrównoważoną pozycję IAS na rynku, co niewątpliwie intensyfikuje obecność Russell Bedford na rosyjskim rynku audytu i księgowości. Czujemy się bardzo entuzjastycznie nastawieni i mamy nadzieję, że uda nam się osiągać kolejne wysokie wyniki.”

Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford, dodał: „ponieważ rozwój biznesu jest jedną z głównych korzyści wynikających z członkostwa w sieci Russell Bedford, nic nie sprawia mi większej przyjemności niż obserwowanie, jak nasi członkowie wzrastają w siłę. Na początku tego roku spotkałem się z Tatianą, która opowiadała mi o strategiach rozwoju IAS. Cieszę się, że przyniosły oczekiwane rezultaty. Gratulacje dla całego zespołu IAS.”

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 49

Nowości, zmiany to hasło przewodnie tego numeru. Z początkiem roku weszło ich sporo, a kolejne już przebierają nóżkami, aby zarzucić nas papierologią i problemami. Staramy się je Państwu nie tylko wymieniać, ale też opisywać, jak też je komentować.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Są konkrety w sprawie prac nad przepisami dotyczącymi uproszczonej procedury uzyskiwania porozumienia cenowego (APA… https://t.co/Q43jCIIq4z
11hreply
RB__Poland Russell Bedford wzmacnia sieć w Ameryce Łacińskiej - Russell Bedford Poland https://t.co/uDIw1tYRk0
RB__Poland Czy nowa matryca podatku VAT rozwiąże problem producentów lodów?  - Russell Bedford Poland https://t.co/wV1bIBoY4B
RB__Poland Rozliczanie wydatków na gastronomię w kosztach uzyskania przychodów  - Russell Bedford Poland https://t.co/qWcbgIqQGU