Ranking RAEX umacnia pozycję Russell Bedford International na rynku rosyjskim - Russell Bedford Poland
wtorek, 17 lipiec 2018 07:20

Ranking RAEX umacnia pozycję Russell Bedford International na rynku rosyjskim

IAS, firma należąca do Russell Bedford International, globalnej sieci niezależnych firm świadczących profesjonalne usługi, ogłosiła swoje pozycje w niedawno opublikowanych rankingach RAEX, przygotowywanych przez wiodącą rosyjską agencję ratingowej z 20-letnim doświadczeniem.

Ranking RAEX opiera się na 45 wskaźnikach i wynikach ankiet wśród 30 000 respondentów: pracowników akademickich, studentów, absolwentów i pracodawców. Jako jedna z ponad 200 ocenianych firm, IAS zajęła imponującą pozycję w rankingu, która przedstawia się następująco:

Nr 20 wśród głównych instytucji audytorskich;

Nr 5 w badaniu firm ubezpieczeniowych;

Nr 9 w badaniu spółek leasingowych;

Nr 3 w outsourcingu usług księgowych;

Nr 7 w outsourcingu funkcji księgowych;

Nr 7 w doradztwie IT.

Wynik ten jest możliwy dzięki wzrostowi w obszarze outsourcingowania księgowości w 2017 r.

Komentując osiągnięcia, dyrektor ds. handlowych IAS, Tatyana Fauzer, stwierdziła: „wyniki pokazują zrównoważoną pozycję IAS na rynku, co niewątpliwie intensyfikuje obecność Russell Bedford na rosyjskim rynku audytu i księgowości. Czujemy się bardzo entuzjastycznie nastawieni i mamy nadzieję, że uda nam się osiągać kolejne wysokie wyniki.”

Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford, dodał: „ponieważ rozwój biznesu jest jedną z głównych korzyści wynikających z członkostwa w sieci Russell Bedford, nic nie sprawia mi większej przyjemności niż obserwowanie, jak nasi członkowie wzrastają w siłę. Na początku tego roku spotkałem się z Tatianą, która opowiadała mi o strategiach rozwoju IAS. Cieszę się, że przyniosły oczekiwane rezultaty. Gratulacje dla całego zespołu IAS.”

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 42

Na nudę nie możemy narzekać. Mimo, że trwa sezon ogórkowy – w ministerstwach wrze praca. Zamiast opalać się i korzystać z uroków upalnych dni, przedstawiciele Rządu pieczołowicie ulepszają nasz system podatkowy i prawny. A wypoczywający obywatele mogą łatwo te zmiany przegapić. Dlatego też spieszymy z publikacją podsumowującą najważniejsze z nich.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Uwłaszczenie przymusowe nie za darmo - artykuł naszego eksperta na stronie @TygodnikWPROST https://t.co/tHVk09nH0g
RB__Poland RT @RussellBedford: An absolute pleasure to be nominated for "Network of the Year" at this year's Digital Accountancy Awards - one of just…
RB__Poland Assure Consulting dołącza do grupy Russell Bedford w Bahrajnie - Russell Bedford Poland https://t.co/4k1BJQWJuZ
RB__Poland Bezpłatna pomoc prawna: adwokaci chcą wiedzieć, kto i ile zarabia na poradnictwie: https://t.co/6D7C6bBgoI