wtorek, 17 lipiec 2018 07:20

Ranking RAEX umacnia pozycję Russell Bedford International na rynku rosyjskim

IAS, firma należąca do Russell Bedford International, globalnej sieci niezależnych firm świadczących profesjonalne usługi, ogłosiła swoje pozycje w niedawno opublikowanych rankingach RAEX, przygotowywanych przez wiodącą rosyjską agencję ratingowej z 20-letnim doświadczeniem.

Ranking RAEX opiera się na 45 wskaźnikach i wynikach ankiet wśród 30 000 respondentów: pracowników akademickich, studentów, absolwentów i pracodawców. Jako jedna z ponad 200 ocenianych firm, IAS zajęła imponującą pozycję w rankingu, która przedstawia się następująco:

Nr 20 wśród głównych instytucji audytorskich;

Nr 5 w badaniu firm ubezpieczeniowych;

Nr 9 w badaniu spółek leasingowych;

Nr 3 w outsourcingu usług księgowych;

Nr 7 w outsourcingu funkcji księgowych;

Nr 7 w doradztwie IT.

Wynik ten jest możliwy dzięki wzrostowi w obszarze outsourcingowania księgowości w 2017 r.

Komentując osiągnięcia, dyrektor ds. handlowych IAS, Tatyana Fauzer, stwierdziła: „wyniki pokazują zrównoważoną pozycję IAS na rynku, co niewątpliwie intensyfikuje obecność Russell Bedford na rosyjskim rynku audytu i księgowości. Czujemy się bardzo entuzjastycznie nastawieni i mamy nadzieję, że uda nam się osiągać kolejne wysokie wyniki.”

Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford, dodał: „ponieważ rozwój biznesu jest jedną z głównych korzyści wynikających z członkostwa w sieci Russell Bedford, nic nie sprawia mi większej przyjemności niż obserwowanie, jak nasi członkowie wzrastają w siłę. Na początku tego roku spotkałem się z Tatianą, która opowiadała mi o strategiach rozwoju IAS. Cieszę się, że przyniosły oczekiwane rezultaty. Gratulacje dla całego zespołu IAS.”

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx
21hreply
RB__Poland RB Magazine numer 66 - zapraszamy do pobierania za darmo https://t.co/6vybR1p617 https://t.co/8Pt3AgJ8k7
RB__Poland Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce - Russell Bedford https://t.co/gdO2jpjBLV
RB__Poland Podwyższenie kapitału zakładowego z innych kapitałów spółki jest dochodem z udziału w jej zyskach (PIT) - Russell B… https://t.co/xDu3ObSmI3