środa, 11 lipiec 2018 22:23

Spotkanie Azja-Pacyfik 2018

 Ho Chi Minh City było miejscem tegorocznego międzynarodowego spotkania Russell Bedford International Asia-Pacific Meeting, które przyciągnęło członków z dziesięciu krajów z całego regionu.

 

Gospodarzem spotkania była firma Russell Bedford KTC, która powitała dyrektora generalnego RBI, Stephena Hamleta, w Wietnamie. Pierwszego dnia Hamlet przeprowadził sesję informacyjną na temat aktualizacji brandingu w całej sieci i planów na przyszłość. Ostatnia sesja pierwszego dnia koncentrowała się na strategii biznesowej w regionie Azji i Pacyfiku oraz na międzynarodowym zasięgu sieci Russell Bedford. Wieczoremj delegaci delektowali się kolacją i drinkami w restauracji Mandarine, specjalizującej się w tradycyjnej kuchni wietnamskiej. 

Drugi dzień rozpoczął się od indywidualnych prezentacji każdej z obecnych firm. Delegaci dostali informacje na temat lokalnego środowiska ekonomicznego, wyników finansowych firm i rozwoju zawodowym w każdym kraju regionu. Interesujące było odkrycie, jak te same problemy sprawiają trudności wszystkim firmom.

Po lunchu w formie bufetu Stephen Hamlet poprowadził dyskusję panelową z udziałem trzech delegatów z regionu: Andrew Limem (Singapur), Koka Leong Loha (Kuala Lumpur, stolica Malezji) i Jeffreya Tulka (Melbourne), omawiając usługi konsultingowe i sposoby wykorzystania przez firmy członkowskie podstawowych umiejętności. To również doprowadziło do bardzo przydatnej debaty na temat przyciągania i zatrzymywania w firmie utalentowanych osób.

Podczas sesji zamykającej Stephen Hamlet poprowadził warsztaty poświęcone nowemu brandingowi Russella Bedforda oraz sposobowi, w jaki firmy członkowskie mogą skorzystać z przynależności do międzynarodowej sieci z uznaną, globalną marką.

Na koniec delegaci wyruszyli na wspaniały rejs statkiem w dół rzeki Sajgon. Wydarzenie towarzyskie umożliwiło zebranym nawiązanie kontaktów i omówienie tego, w jaki sposób mogą zbliżyć się do siebie i nadal wzmacniać region Azji i Pacyfiku lokalnie, jednocześnie utrzymując globalne połączenia.

 

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

RB Magazine

RB Magazine numer 46

Za nami dwa dni świętowania stulecia odzyskania niepodległości, a przed nami wprowadzenie przepisów, które godzą w interes społeczny. Mowa tu o zawartej w nowej Ordynacji podatkowej projektowanej zmianie raportowania schematów podatkowych. Zmianie, która podważy zaufanie przedsiębiorców między innymi w stosunku do doradców podatkowych.

Pobierz najnowszy RB Magazine

 

Facebook

Twitter

RB__Poland TK uznał głosowanie nad ustawą o zniesieniu limitu składek na ZUS jest niezgodną z Konstytucją - Russell Bedford Po… https://t.co/N6J0QrRPy3
11hreply
RB__Poland Podatki zagraniczne: Włochy wprowadzają „podatek cukrowy” i nowelizują zasady amnestii podatkowej - Russell Bedford… https://t.co/2WtBx22Y5y
12hreply
RB__Poland Wnioskowanie o wpis do Wiążącej Informacji Stawkowej  - Russell Bedford Poland https://t.co/nHe6Mu5Rs7
RB__Poland Nowe obowiązki rezygnującego z członkostwa w zarządzie  - Russell Bedford Poland https://t.co/75n3RVFlPb