środa, 11 lipiec 2018 22:23

Spotkanie Azja-Pacyfik 2018

 Ho Chi Minh City było miejscem tegorocznego międzynarodowego spotkania Russell Bedford International Asia-Pacific Meeting, które przyciągnęło członków z dziesięciu krajów z całego regionu.

 

Gospodarzem spotkania była firma Russell Bedford KTC, która powitała dyrektora generalnego RBI, Stephena Hamleta, w Wietnamie. Pierwszego dnia Hamlet przeprowadził sesję informacyjną na temat aktualizacji brandingu w całej sieci i planów na przyszłość. Ostatnia sesja pierwszego dnia koncentrowała się na strategii biznesowej w regionie Azji i Pacyfiku oraz na międzynarodowym zasięgu sieci Russell Bedford. Wieczoremj delegaci delektowali się kolacją i drinkami w restauracji Mandarine, specjalizującej się w tradycyjnej kuchni wietnamskiej. 

Drugi dzień rozpoczął się od indywidualnych prezentacji każdej z obecnych firm. Delegaci dostali informacje na temat lokalnego środowiska ekonomicznego, wyników finansowych firm i rozwoju zawodowym w każdym kraju regionu. Interesujące było odkrycie, jak te same problemy sprawiają trudności wszystkim firmom.

Po lunchu w formie bufetu Stephen Hamlet poprowadził dyskusję panelową z udziałem trzech delegatów z regionu: Andrew Limem (Singapur), Koka Leong Loha (Kuala Lumpur, stolica Malezji) i Jeffreya Tulka (Melbourne), omawiając usługi konsultingowe i sposoby wykorzystania przez firmy członkowskie podstawowych umiejętności. To również doprowadziło do bardzo przydatnej debaty na temat przyciągania i zatrzymywania w firmie utalentowanych osób.

Podczas sesji zamykającej Stephen Hamlet poprowadził warsztaty poświęcone nowemu brandingowi Russella Bedforda oraz sposobowi, w jaki firmy członkowskie mogą skorzystać z przynależności do międzynarodowej sieci z uznaną, globalną marką.

Na koniec delegaci wyruszyli na wspaniały rejs statkiem w dół rzeki Sajgon. Wydarzenie towarzyskie umożliwiło zebranym nawiązanie kontaktów i omówienie tego, w jaki sposób mogą zbliżyć się do siebie i nadal wzmacniać region Azji i Pacyfiku lokalnie, jednocześnie utrzymując globalne połączenia.

 

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Brak zgody na dokonanie czynności na rzecz członka zarządu spółki nie powoduje nieważności czynności dokonanej na r… https://t.co/BjWsybo7j4
RB__Poland Nowe przepisy dotyczące magazynu call-off stock już obowiązują - Russell Bedford https://t.co/t0wGajH6KO
RB__Poland @PolskaPolicja Policja nie powinna pozwalać na komentarze bazujące na mowie nienawiści, a pod tymi dwoma wybiórczym… https://t.co/rMglFDjqmQ
RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx