czwartek, 21 czerwiec 2018 06:21

Od Brexitu po nowy branding - konferencja RBI

18-19 maja w stolicy Bawarii, Monachium, odbyła się konferencja Międzynarodowe podatki i EMEA 2018. Konferencja, która przyciągnęła ponad 100 uczestników, składała się z sesji tematycznych i warsztatów, prowadzonych przez ekspertów. Nie zabrakło networkingu, dzięki któremu nawiązano kontakty wśród pracowników firm członkowskich z całego świata.

Konferencję otworzył prezes RBI, Stephen Hamlet. Następnie gospodarz spotkanie – Wolfgang Hedel – przedstawił swoją firmę Haas Bacher Scheuer. Kolejnym punktem była sesja, prowadzona przez profesora Gabriela Felbermayra, dyrektora Center for International Economics w Monachium, a poświęcona zagadnieniu Brexitu z perspektywy niemieckiej.

W następnej kolejności nastąpiła prezentacja nowych produktów Russell Bedford. Nowatorskie rozwiązania biznesowe oraz nowy branding marki przedstawili Tony Carey – członek zarządu Russell Bedford, Cooney Carey – dyrektor zarządzający w Dublinie i CEO RBI – Stephen Hamlet.

Najnowsze firmy członkowskie, które przystąpiły do ​​sieci – członkowie z Belgradu (Serbia), Tunisu (Tunezja), Budapesztu (Węgry) i West Midlands (Wielka Brytania), przedstawiły swoje firmy i motywacje, które skłoniły je do dołączenia do globalnej sieci księgowych.

Wolfgang Hedel, wraz z Thomasem Winklerem – zarządzającym w berlińskiej firmie partnerskiej DOMUS AG, przeprowadzili popołudniowy program z wykładem pt. „Jak skutecznie inwestować podatki w nieruchomości niemieckie”.

Wspieranie rozwoju przyszłych pokoleń było kolejnym punktem programu. W tym zakresie uczestnicy mieli przyjemność wysłuchać Martina Bissetta (założyciela programu Upward Spiral Partnership) „Mentoring i rozwój młodych potencjalnych partnerów”. Prowadzący omówił praktyczne sposoby, które pomagają wykorzystać firmom nowe talenty poprzez mentoring i zachęcanie ich do wykorzystania w pełni swojego potencjału.

Konferencja zamknęła się panelem dyskusyjnym „Jak przygotować naszych klientów do Brexitu”.

 

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Brak zgody na dokonanie czynności na rzecz członka zarządu spółki nie powoduje nieważności czynności dokonanej na r… https://t.co/BjWsybo7j4
RB__Poland Nowe przepisy dotyczące magazynu call-off stock już obowiązują - Russell Bedford https://t.co/t0wGajH6KO
RB__Poland @PolskaPolicja Policja nie powinna pozwalać na komentarze bazujące na mowie nienawiści, a pod tymi dwoma wybiórczym… https://t.co/rMglFDjqmQ
RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx