wtorek, 19 czerwiec 2018 09:09

Sieć RBI objęła Honduras

Grupa Russell Bedford International ogłosiła powołanie Sarmiento & Asociados z Hondurasu jako nowej firmy zrzeszonej w globalnej sieci profesjonalnych usług konsultingowych.

Założona w 2010 r. Firma Sarmiento & Asociados ma swoje główne biuro w San Pedro Sula, głównym przemysłowym, handlowym i finansowym centrum Hondurasu, a także – oddział w stolicy, Tegucigalpa. Dzięki dwóm partnerom i około 20 pracownikom firma oferuje szeroki zakres usług z zakresu audytu zewnętrznego i wewnętrznego, podatków, outsourcingu księgowego i usług prawnych. Jej klientami są głównie małe i średnie przedsiębiorstwa z różnych sektorów, w tym z sektora produkcji i rolnictwa, oraz organizacje pozarządowe.

Komentując nową nominację Stephen Hamlet, dyrektor generalny Russell Bedford, powiedział: „cieszę się, że mogę powitać Sarmiento i Asociados w sieci. Spotykając się z Orlando Sarmiento, partnerem zarządzającym S&A, podczas naszej konferencji w styczniu, byłem zachwycony entuzjazmem zespołu i oczywiście bardzo się cieszę, że mogę obwieścić naszą obecność w Hondurasie. Z niecierpliwością czekam na współpracę z zespołem w Sarmiento & Asociados i spotkanie na naszych nadchodzących konferencjach, na których bez wątpienia będą mogli podzielić się swoją wiedzą z resztą sieci.”

Orlando Sarmiento stwierdził: „mając już doświadczenie bycia członkiem innej sieci księgowych, wiedzieliśmy, czego szukamy. Jako obserwatorzy na początku tego roku uczestniczyliśmy w konferencji Russell Bedford „Americas Conference” w Houston i to właśnie to spotkanie naprawdę pomogła nam w procesie podejmowania decyzji. Dla nas kluczowe znaczenie miała identyfikacja światowej jakości sieci. Zachęcał nas standard firm, z którymi się spotykaliśmy i rozmawialiśmy oraz jakość konferencji, która obejmowała doskonały program sesji i warsztatów. Jest to ekscytujący krok dla naszej firmy i jesteśmy niezwykle dumni z tego, że jesteśmy powiązani z prawdziwie globalną siecią księgowych.”

Kariera

Chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej międzynarodowej, prężnie rozwijającej się organizacji, stawiasz na rozwój zawodowy, sukces i karierę – prześlij do nas swoją aplikację, nie omijamy żadnego życiorysu!

Aktualne oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Biuro prasowe

Prawo do publikacji możliwe jest po skontaktowaniu się z naszym działem PR.

Zapraszamy do zamawiania komentarzy. Nasi eksperci udzielają wypowiedzi m.in. dla magazynu Forbes, dla Pulsu Biznesu, dla Gazety Finansowej i Rzeczpospolitej. Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

 

więcej

Poradnik antykryzysowy

broszura rb 2020

Specustawa w praktyce

Pandemia tzw. koronawirusa (SARS-CoV-2, COVID-19) zmienia bardzo wiele aspektów prawa. Przepisy mające dać wsparcie pracownikom, przedsiębiorcom, pracodawcom i innym podmiotom gospodarczym, wprowadzone specustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Pobierz poradnik

 

Facebook

Twitter

RB__Poland Feedforward zamiast feedbacku – jak zwiększyć efektywność organizacji - Russell Bedford https://t.co/UYkn6qWxBx
22hreply
RB__Poland RB Magazine numer 66 - zapraszamy do pobierania za darmo https://t.co/6vybR1p617 https://t.co/8Pt3AgJ8k7
RB__Poland Russell Bedford kontynuuje ekspansję w Afryce - Russell Bedford https://t.co/gdO2jpjBLV
RB__Poland Podwyższenie kapitału zakładowego z innych kapitałów spółki jest dochodem z udziału w jej zyskach (PIT) - Russell B… https://t.co/xDu3ObSmI3